18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groźne oblicze epidemii

Zakażony koronawirusem minister czuje się GORZEJ

17.03.2020  18:23
Zakażony koronawirusem minister czuje się GORZEJ
Zakażony koronawirusem minister czuje się GORZEJ Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Zakażony minister Michał Woś pozostaje odizolowany od społeczeństwa w swoim domu. Polityk chory na koronawirusa przyznaje, że nie czuje się najlepiej.

Wczoraj Polską wstrząsnęła wieść o chorobie ministra środowiska Michała Wosia, a dziś informacje o polityku jedynie potęgują zmartwienie rodaków. Mężczyzna pozostaje odizolowany w swoim domu i walczy z objawami koronawirusa.

Koronawirus dręczy ministra

Chociaż początkowo minister zdrowia Łukasz Szumowski zapewniał, że jego kolega po fachu czuje się dobrze, to teraz sytuacja nieco się zmieniła. Koronawirus jest bardzo kapryśny, u niektórych osób daje jedynie objawy lekkiego przeziębia, a innych doprowadza na skraj wytrzymałości albo granicę życia i śmierci. 

Pierwszy wymieniony, łagodny przebieg, dotyczy zazwyczaj osób młodych, które nie mają żadnych chorób towarzyszących. Minister Woś znajduje się w tej grupie, a jednak jego stan uległ odczuwalnemu pogorszeniu. Polityk poinformował świat o tym fakcie za pomocą Twittera.

Dziękuję za życzenia zdrowia ze wszystkich stron! Pytacie jak się czuję: gorzej. Ale wciąż zostaję w domu. Gdyby porównywać to wczoraj jak przy lekkim przeziębieniu, a dziś jak przy porządnej grypie. Proszę o wyrozumiałość - nie mam siły na odp na telefony i prośby o wywiady

- napisał z rozbrajającą szczerością polityk. 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Mamy nadzieję, że minister nie będzie musiał zmagać się z najcięższą postacią tej choroby. 

Przeczytaj więcej
Komentarze