18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wojna na Instagramie

Zamachowska obraża wyborców Bosaka. "Faszyści, zło, jak rak"

Wojciech Kozicki
01.07.2020  11:54
Monika Zamachowska broni LGBT przed Konfederacją na Instagramie
Monika Zamachowska broni LGBT przed Konfederacją na Instagramie Fot: Facebook/Monika Zamachowska

Monika Zamachowska, nie ukrywająca swojej sympatii do LGBT, nie jest zadowolona z wyniku wyborów. Wyborcy Krzysztofa Bosaka z pewnością już nie są jej fanami, ponieważ nazwała ich faszystami i porównała do nowotworu. Rozpętała się burza na Instagramie!

Wyniki wyborów prezydenckich nie wszystkich zadowoliły, ale celebrytka Monika Zamachowska jest nimi szczególnie oburzona. Okazuje się, najbardziej zabolał ją wynik Krzysztofa Bosaka, który zdobył prawie 7% głosów. Ostro zaatakowała jego sympatyków.

Zamachowska kontra Bosak i Konfederacja

Prawie 7% dorosłych przedstawicieli mojego narodu to faszyści, którzy czują potrzebę przeciwstawienia się „ślepej wierze w tzw. projekt europejski” (z programu Konfederacji) i którzy „propagandę LGBT” będą tępić wszystkimi sposobami, nawet siłą. Czy ktoś chciałby mi to wytłumaczyć? – napisała Zamachowska na Instagramie.

Pod jej postem rozpętała się burza, a wśród komentujących nie zabrakło zwolenników Konfederacji. Zwrócili jej uwagę, że chociaż sama walczy o tolerancję, to obraziła 1,5 miliona Polaków. Celebrytka przyznała, że autorów takich komentarzy usuwa i blokuje.

Na przykład taki komentarz dostałam od prawdziwego polskiego patrioty. Usunęłam. Zablokowałam. Ale ten człowiek ma przecież jakąś rodzinę, znajomych. To zło się rozprzestrzenia, jak rak – oburzyła się Zamachowska w mediach społecznościowych.

Przy okazji zaapelowała do Polaków, by zagłosowali w II turze na Rafała Trzaskowskiego. Argumentem jest to, że „nie przyciąga wszystkich niebezpiecznych, faszyzujących, szowinistycznych ksenofobów z hasłami Polska dla Polaków. 

logo Tu się dzieje