18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lwica Lewica?

Zandberg płynie na fali sukcesu. "Lewica odsunie PiS od władzy"

14.10.2019  16:05
Zandberg płynie na fali sukcesu. "Lewica odsunie PiS od władzy"
Zandberg płynie na fali sukcesu. "Lewica odsunie PiS od władzy" Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Adrian Zandberg ma powody do radości. Po długiej nieobecności, lewica wraca do Sejmu. W odważnym wywiadzie dla Faktu, polityk popłynął na fali sukcesu.

Adrian Zandberg cieszy się jak mało kto. Lewica co prawda wyborów nie wygrała, ale jej wynik uznać należy za sukces. Po latach w końcu politycy o poglądach lewicowych - dumnie (bo na 3. pozycji, jeśli chodzi o głosy wyborców) wracają do Sejmu.

"Za 4 lata Lewica odsunie PiS od władzy"

Widać, że Adrian Zandberg cieszy się naprawdę mocno, bo w jednym z powyborczych wywiadów pozwolił sobie na bardzo odważne stwierdzenia. 

Na początku kampanii mówiono nam, że nie wejdziemy do parlamentu, dzisiaj Lewica i Centrolewica wspólnie będą w tym parlamencie trzecią siłą. To zmienia wszystko. Za 4 lata Lewica odsunie PiS od władzy, proszę zapamiętać te słowa 

- przekonywał dziennikarzy Faktu. 

Jego optymizm i wiara w wielką przyszłość, wciąż nie słabną. 

Do polskiej polityki wraca podział lewica-prawica. To dobrze, bo w końcu naprzeciw PiS-u będzie odważna, prospołeczna opozycja która nie boi się walczyć o prawa kobiet, świeckość państwa, wyższe płace. To zmieni wszystko w parlamencie 

- mówił Zandberg.

My na pewno zapamiętamy sobie te słowa, a za 4 lata nie omieszkamy ich przypomnieć. Myślicie, że faktycznie Lewica wyrośnie na nowego lidera politycznego?

Przeczytaj więcej
Komentarze