18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Groza w Sejmie!

Kaczyński chory! Zaraził wszystkich?

Wojciech Kozicki
07.10.2020  11:23
Koronawirus na zaprzysiężeniu - Kaczyński uciekał przed COVID-19?
Koronawirus na zaprzysiężeniu - Kaczyński uciekał przed COVID-19? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

Zaprzysiężenie ministrów odbyło się we wtorek, chociaż w Sejmie szaleje koronawirus, a kolejni politycy są zakażani COVID-19. Wszyscy głowią się też, dlaczego Jarosław Kaczyński wyszedł wcześniej? Okazuje się, że …  JEST CHORY!

Chaos i epidemia w Sejmie! Kolejni politycy otrzymują pozytywny wynik testu na koronawirusa, a na kwarantannę trafił szef MON Mariusz Błaszczak, który miał kontakt z Jarosławem Kaczyńskim i Andrzejem Dudą. to zła wiadomość dla prezesa PiS, bo jest przecież w grupie podwyższonego ryzyka z powodu wieku. Okazuje się, że wyszedł wcześniej z zaprzysiężenie z powodu złego stanu zdrowia. Jako jedyny nie uczestniczył w rozmowach kuluarowych i jako jedyny nie stanął do zbiorowego, pamiątkowego zdjęcia z Andrzejem Dudą. 

Jarosław Kaczyński uciekał z zaprzysiężenia przed koronawirusem?

Adam Bielan rozmawiał z Jarosławem Kaczyńskim i ujawnił informacje o jego stanie zdrowia. Wódz PiS jest PRZEZIĘBIONY! Czy właśnie sprawdza w internecie jakie są pierwsze objawy koronawirusa

Wczoraj wieczorem rozmawiałem z prezesem Kaczyńskim i powiedziałem mu, że rano idę do pana i pewnie pierwsze pytanie będzie dotyczyć właśnie tego wyjścia. Upoważnił mnie, żeby powiedzieć, że był po prostu lekko podziębiony. Mimo słonecznej pogody tam było dość chłodno, więc Jarosław Kaczyński nie chciał zbyt długo stać na dworze – ujawnił Adam Bielan w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24.

Bielan przypomniał, że Kaczyński ma obecnie ręce pełne roboty. Jest przecież już nie tylko szefem prezesem PiS, ale także wicepremierem rządu. Niestety, ilość pełnionych ważnych funkcji państwowych, nie sprawia, że człowiek staje się mądrzejszy i bardziej odpowiedzialny. Pozostaje pytania, dlaczego Kaczyński świadomie z chorobą poszedł na zaprzysiężenie, narażając nie tylko siebie, ale także innych uczestników uroczystości...

 

logo Tu się dzieje