18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wyższy level patriarchatu?

Zapytali Dudę, czemu żona milczy. Szokujące słowa: "Od tego jest mąż"

08.03.2020  14:20
Zapytali Dudę, czemu żona milczy. Szokujące słowa: "Od tego jest mąż"
Zapytali Dudę, czemu żona milczy. Szokujące słowa: "Od tego jest mąż" Fot: Andrzej Zbraniecki/East News

Agata Duda od początku prezydentury męża, prawie się nie odzywa. W końcu zapytano prezydenta o to, czemu tak się dzieje. Jego odpowiedź zszokowała wszystkich.

Agata Duda jako pierwsza dama, praktycznie w ogóle nie zabiera głosu. Nie wypowiada się na tematy polityczne, nie staje po żadnej stronie, co nie raz i nie dwa mają jej za złe wyborcy. Teraz Andrzej Duda został zapytany o to, dlaczego tak się dzieje. Jego odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

Dlaczego Agata Duda się nie odzywa? 

Prezydent był gościem telewizji TRWAM i to właśnie na jej antenie udzielił odpowiedzi na frapujące wszystkich pytanie. 

A że nie chce wypowiadać się na tematy, które są - jak ja to mówię - taką twardą polityką, to bardzo dobrze, że taką decyzję podjęła. To nie jest rolą pierwszą damy, żeby taką politykę prowadzić, od tego jest jej mąż, który został wybrany na urząd prezydenta i wziął na siebie odpowiedzialność za prowadzenie twardej polityki. Jego żona absolutnie nie musi się w to włączać. Ja nie widzę absolutnie takiej potrzeby

- odpowiedział Andrzej Duda.

Dodatkowo powiedział, że jego żona bardzo dużo pracuje. Zupełnie, jakby na wypadek oceny, że mogłaby pozostawać bezczynna.

Ma codziennie mnóstwo spotkań, wyjazdów, prowadzi przede wszystkich działalność charytatywną i włącza się też w działalność edukacyjną. Jej pasją jest niesienie pomocy ludziom

- przekonywał prezydent Duda. 

Trafiają do Was te argumenty?

Przeczytaj więcej
Komentarze