18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To szyderstwo z Polaków!

Zarobki Kaczyńskiego - dostanie mega podwyżkę!

Wojciech Kozicki
25.09.2020  20:45
Jarosław Kaczyński i wyższe zarobki - tyle płacą mu Polacy!
Jarosław Kaczyński i wyższe zarobki - tyle płacą mu Polacy! Fot: Adam Jankowski/Polska Press/East News

To już niemal pewne – Jarosław Kaczyński sam da sobie awans! Prezes PiS ma zostać wicepremierem, co oznacza nie tylko więcej władzy w jego małych spracowanych rączkach, ale także… wielkie pieniądze! Ile będzie zarabiał?

Jarosław Kaczyński jako wicepremier? Jak potwierdzają tacy politycy jak Ryszard Terlecki, to możliwe! Co więcej, będzie mu podlegało Ministerstwo Sprawiedliwości, a Zbigniew Ziobro będzie bezpośrednio pod jego kontrolą. Za taką fuchę będzie oczywiście pobierał adekwatne wynagrodzenie. Czyżby pozazdrościł Donaldowi Tuskowi wysokich zarobków?

Zarobki Kaczyńskiego

Dziwicie się, że prezes PiS uparcie nie chce odejść na emeryturę? Jak podaje „Fakt”, na stanowisku wicepremiera Kaczyński może zarobić ok. 15 tys. zł – czyli 7 tys. więcej niż jako szeregowy poseł. Polacy wciąż będą też płacić za jego ochronę, której koszty mają rocznie wynosić nawet 1,6 mln złotych. Czy jako wicepremier będzie miał lepszą i droższą obstawę?

Innpoland.pl zwraca uwagę, że to nie będą jedyne dochody Kaczyńskiego. Zachowa również prawo do diety poselskiej wynoszącej 2,5 tysiąca złotych. Na tym jednak nie koniec. Jeśli pobieracie niską emeryturę i macie słabe serce, lepiej nie czytajcie dalej.

Do tego, rzecz jasna, dochodzi kwestia emerytury Jarosława Kaczyńskiego: otrzymuje on ok. 6,9 tys. zł miesięcznie. Jak łatwo policzyć, po rekonstrukcji rządu Kaczyński może zarabiać łącznie nawet ok. 24,4 tys. zł – ujawnia Innpoland.pl

Warto przypomnieć, że Jarosław Kaczyński niczego nie produkuje, nie wytwarza i nie sprzedaje. Zastanawiacie się skąd więc dostaje tak ogromne pieniądze? Zajrzyjcie do swoich portfeli i poznacie odpowiedź...

 

logo Tu się dzieje