18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wróci przez to do więzienia?

Stonoga komentuje wybory. Ostra jazda po Polakach i Kaczyńskim

Wojciech Kozicki
14.10.2019  08:43
Wyniki wyborów i Zbigniew Stonoga - ta piosenka będzie kosztować go proces?
Wyniki wyborów i Zbigniew Stonoga - ta piosenka będzie kosztować go proces? Fot: Facebook

Zbigniew Stonoga po wyjściu z więzienia nadal atakuje PiS jak rozjuszony dzik. Oficjalne i ostateczne wyniki wyborów nie są jeszcze znane, a tymczasem kontrowersyjny biznesmen już skomentował wygraną PiS i przy okazji obraża Polaków. Robi to w zaskakujący sposób.

Zbigniew Stonoga komentuje wyniki wyborów na Facebooku. Robi to jednak.... na trzeźwo! Ze stoickim spokojem ubolewa, że ponad 50% wyborców nie głosowało i zasugerował, że w zdrowym państwie ci ludzie „powinni utracić prawa obywatelskie i prawa do żarcia i zżerania 500+”.

Chcieliście PiS, macie PiS. W Polsce nie będzie dobrze dopóki to małe g*wno z metra cięte żyje, chodzi, szkodzi, rozdaje, kradnie i jest bezkarne. Niech będzie pochwalony Jarosław Kaczyński i Zbigniew Ziobo, k*rwa mać, i Zbigniew Ziobro zawsze dziewica - przemówił pan Zbigniew.

Stonoga zwrócił uwagę, że rząd przez ostatnie 4 lata poniewierał Polakami i ich godnością, a jednak „tak zwany naród polski” wybrał ekipę z Nowogrodzkiej. Dlaczego ma takie zdanie o wyborcach Kaczyńskiego?

No bo to hołota, banda moherów, którzy byli manipulowani przez tych panów w kolorowych sutannach z krzyżykiem w łapce, którzy chcą zachować żłób. Czas, by kościół w Polsce zaczął płacić podatki.

Stonoga kontra Polska

Uważa, że naród polski znieważa się sam, m.in. promując zezwierzęcenie kościoła katolickiego i głosując na PiS. Jego zdaniem w wyborach nie wygrał PiS, a przegrała Polska. Wyjaśnił także, że powstrzymał się od ostrych komentarzy i picia alkoholu przed nagraniem, bo nie chce być ciągany po sądach. Jednak zaśpiewana na koniec pieśń o PiS może zapewnić mu niejeden proces.

Śmiać się z was, narodowi idioci, robić swoje i mieć na wszystko wyje*ne. To jest recepta na następne 4 lata – zaleca Stonoga na Facebooku.

Stonoga kontra wyniki wyborów - wideo piosenka:

logo Tu się dzieje