18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

!!!

Przedterminowe wybory i dymisja Ziobro? JEST DECYZJA!!!

21.09.2020  16:25
PiS zdecydował! Ziobro do dymisji?
PiS zdecydował! Ziobro do dymisji? Fot: Bartosz KRUPA/East News

Dymisja Zbigniewa Ziobro, rozpad koalicji prawicy, upadek rządu i przedterminowe wybory? Skończyła się narada PiS. Jest decyzja!

W siedzibie PiS przy ulicy Nowogrodzkiej skończyła się wielka narada najważniejszych członków partii. Nad losami rządu i Zbigniewa Ziobro debatowali między innymi Jarosław Kaczyński, premier Mateusz Morawiecki i była premier Beata Szydło. Rozmowy trwały od godziny 13. 

Jakie decyzje zostały podjęte? Czy Zbigniewa Ziobro czeka dymisja ze stanowiska ministra sprawiedliwości? Zjednoczona Prawica rozpadnie się, czy utrzyma? Czeka nas rząd mniejszościowy czy może przedterminowe wybory?

Jest decyzja PiS. Co z rządem i Zbigniewem Ziobro?

Co zdecydowali politycy? Rzeczniczka partii Anita Czerwińska informuje jedynie, że "podjęto  decyzje o zdecydowanych rozstrzygnięciach". Szczegółów mamy dowiedzieć się "w stosownym czasie".

Jednocześnie RMF FM podaje, że partia planuje zwołanie specjalnej konferencji prasowej. Kiedy się ona odbędzie, jak na razie nie wiadomo.

Czytaj także