18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zmiany w rządzie

Dymisja Ziobry. Wysiuda go wróg LGBT?

Wojciech Kozicki
18.09.2020  10:44
Ziobro wyleci, Czarnek przyleci? Nowy minister sprawiedliwości może ostro zająć się LGBT
Ziobro wyleci, Czarnek przyleci? Nowy minister sprawiedliwości może ostro zająć się LGBT Fot: Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/East News

Nocne głosowanie w Sejmie, awantura i Zjednoczona Prawica rozjechana jak żaba na asfalcie. Posłowie PiS już zapowiadają, że koalicja przestała istnieć, a nieposłuszni politycy mogą się pakować. Jak ujawniły media, Zbigniew Ziobro szykuje się do dymisji i wiadomo kto go prawdopodobnie zastąpi. Przemysław Czarnek sprawdzi się jako minister sprawiedliwości?

Ustawa futerkowa to dopiero początek zadymy w Sejmie. Czeka nas dymisja Zbigniewa Ziobry? Jak ujawnia Fakt, minister sprawiedliwości i Prokurator Generalny jest na wylocie, a Solidarna Polska zostanie wyrzucona przez PiS z koalicji. W Sejmie już krążą pogłoski, kto mógłby zastąpić nemezis Zbigniewa Stonogi.

Zbigniew Ziobro, rozpad koalicji i dymisja

„Fakt” i portal 300polityka.pl, przewidują, że Zbigniew Ziobro zostanie przez bardzo kontrowersyjną postać. Jego miejsce miałby zająć radykalny polityk, były wojewoda lubelski i profesor katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Przemysław Czarnek. Internauci na Twitterze  piszą, że taki zwrot akcji jest możliwy!

Czego możemy spodziewać się po Czarnku? Zbigniew Ziobro to przy nim pikuś…

 Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka, czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją – Fakt przypomina wypowiedź Czarnka z TVP Info.

Rozpad koalicji, zemsta PiS

Solidarna Polska i Porozumienia Jarosława Gowina trzęsą portkami? Ziobro prawdopodobnie nie będzie jedyną ofiarą rozpadu koalicji rządzącej. Jak zwraca uwagę Money.pl, aż pięciu ministrów i kilkunastu wiceministrów może stracić stanowiska. Czeka nas w Polsce rząd mniejszościowy?