18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Chcą go usunąć!

Zbigniew Ziobro ma koronawirusa?

Wojciech Kozicki
27.10.2020  12:15
Zbigniew Ziobro zakażony COVID-19? Miał kontakt z chorą osobą
Zbigniew Ziobro zakażony COVID-19? Miał kontakt z chorą osobą Fot: Piotr Molecki/East News

Koronawirus w Polsce nie oszczędza nikogo – chorują biedni, bogaci celebryci i politycy. Teraz zakażony może być także minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Przebywa obecnie w samoizolacji.

Czy Zbigniew Ziobro ma koronawirusa? Jak donosi Polsat News, Minister Sprawiedliwości-Prokurator Generalny Zbigniew Ziobro poddał się samoizolacji i przebywa w odosobnieniu. Powodem jest kontakt z osobą zakażoną COVID-19 w ostatnich dniach. Polityk nie przeszedł jeszcze testu na obecność patogenu z Wuhan.

Zbigniew Ziobro i wotum nieufności

To jednak nie koniec problemów ministra Ziobry. We wtorek Sejm ma zająć się kolejnym wnioskiem Koalicji Obywatelskiej o wyrażenie wotum nieufności wobec ministra sprawiedliwości. Media podają nieoficjalną informację, że Ziobro weźmie udział w posiedzeniu w trybie zdalnym.

PiS wydaje się nie przejmować kolejnym wotum nieufności wobec Ziobry.

Są to już rutynowe działania opozycji totalnej, mimo, iż wiedzą, że nie mają one szans realizacji – powiedziała rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

Przypominamy, że na COVID-19 zachorował prezydent Andrzej Duda. Tak jak zapowiadał, wykonuje swoje obowiązki w trybie zdalnym.