18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe fakty

Gejowska orgia w szeregach rządu?! Ziobro się z tego nie wytłumaczy

04.12.2020  07:59
Zbigniew Ziobro, PiS i gejowskie orgie
Zbigniew Ziobro, PiS i gejowskie orgie Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

To był dopiero skandal! O gejowskich orgiach w Brukseli mówi się bardzo głośno, a coraz więcej głosów twierdzi, że pojawiały się na nich nawet polskie twarze. David Manzheley, który był organizatorem tych "gorących spotkań", udzielił niezwykle niewygodnego dla polskich polityków wywiadu. 

O tym, że w gejowskich orgiach w Brukseli mieli brać udział również politycy PiS - już pisaliśmy. Okazuje się jednak, że to zaledwie wierzchołek góry lodowej skandalu, który lada chwila może rozerwać całą Polskę w posadach. Organizator tych "spotkań", David Manzheley udzielił dla węgierskiego portalu 444.hu wywiadu, który rzuca zupełnie nowe światło na tę sprawę. 

Jego reakcja jest odpowiedzią na podejrzenia polskiej policji, jakoby miał on być poszukiwanym od 2019 roku 36-letnim Dawidem Manzheley, którego mundurowi kraju nad Wisłą ścigają za oszustwa. Podkreślił w wywiadzie, że nie jest on osobą, o której mówią nasze rodzime służby. W zamian za takie podejrzenia i jawne próby ścigania go, postanowił podkreślić, że działania krajowej policji starają się go uczynić niewiarygodnym świadkiem w sprawie. Podkreśla również, że nie jest Polakiem, o czym też coraz częściej słychać. 

Zbigniew Ziobro dostanie szału przez gejowskie orgie?

Zamiast przestraszyć się tych działań, David Manzheley poszedł o krok dalej i opowiedział o kolejnej osobie, która miała brać udział w orgiach, a której moglibyśmy się tam nie spodziewać. Zbigniew Ziobro będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, bowiem chodzi o urzędnika jego resortu. Jak twierdzi organizator "imprezy" na temat wspomnianego mężczyzny - jego pozycja jest wysoka i należy on do kierownictwa polskiego Ministerstwa Sprawiedliwości.

Przypominamy, że o orgii organizowanej przez 29-latka dowiedzieliśmy się wszyscy dwa dni po fakcie, kiedy to w mieszkaniu, w którym była ona organizowana, doszło do interwencji policji. Funkcjonariusze biorący udział w tej akcji zatrzymali jednego z europosłów Fideszu, słynącego z konserwatywnych poglądów - Józsefa Szájera. 

Teraz wszyscy spoglądają w stronę Zbigniewa Ziobry i zastanawiają się, czy wyciągnie on konsekwencje względem swojego urzędnika, a może sam przyzna się do jakichś informacji, których moglibyśmy się nie spodziewać?