18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Jechał z rodziną

Ziobro w szpitalu. Wypadek SOP

Wojciech Kozicki
19.09.2022  10:13
Wypadek SOP w Warszawie. Zbigniew Ziobro poszkodowany
Wypadek SOP w Warszawie. Zbigniew Ziobro poszkodowany Fot: Stanislaw Bielski/REPORTER/East News

Minister Ziobro i jego rodzina mieli wypadek samochodowy w Warszawie. Samochód Służby Ochrony Państwa (SOP) zderzył się z innym pojazdem w Alejach Jerozolimskich. W jakim stanie jest minister sprawiedliwości? Super Express ujawnia, że z powodu bólu trafił do szpitala!

Groźny wypadek samochodowy w Warszawie na Alejach Jerozolimskich. Jak donosi Polsat News, rządowym samochodem SOP podróżował Zbigniew Ziobro wraz z rodziną. Super Express informuje, że z Ziobrą jechała jego żona Patrycja Kotecka oraz dziecko. Pojazd zderzył się jednak z innym samochodem osobowym. Wjechał w tył rządowego mercedesa. 

Ziobro miał wypadek SOP w Warszawie. Nowe informacje

Jaka była przyczyna wypadku Ziobry? Rzecznik Służby Ochrony Państwa przekazał mediom, że winowajcą jest kierowca samochodu osobowego, który nie zachował  należytej ostrożności i doprowadził do kolizji tuż przed dojazdem do sygnalizacji świetlnej, uderzając w samochód SOP.

Kierowca samochodu osobowego otrzymał mandat w wysokości 1000 zł. Ujawniono, że to kierowca jednej ze znanych firm przewozowych. To obywatel Gruzji.

Jak ujawnia Super Express, Zbigniew Ziobro po wypadku pojechał do szpitala MSW, ponieważ "uskarżał się na ból".

Kierowcy zostali przebadani na obecność alkoholu byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało - przekazała portalowi Małgorzata Wersocka z Komendy Stołecznej Policji. (Polsat News)