18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Został odznaczony za zasługi

Zmarł Michał Wojciechowski. Polityk PSL odszedł w młodym wieku

Wojciech Kozicki
09.09.2021  12:00
Zmarł Michał Wojciechowski. Polityk PSL odszedł w młodym wieku
Zmarł Michał Wojciechowski. Polityk PSL odszedł w młodym wieku Fot: Andrzej Hulimka/REPORTER/East News

Niestety, została potwierdzona smutna wiadomość – zmarł polityk PSL i sołtys wsi Budy Michał Wojciechowski. Miał 36 lat.

Nie żyje Michał Wojciechowski. Był sołtysem wsi Budy oraz członkiem Rady Naczelnej PSL, a także dyrektorem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kaliszu i prezesem Zarządu Gminnego PSL w Liskowie. Został odznaczony za zasługi dla województwa wielkopolskiego oraz tytułem Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego. W 2009 roku został wyróżniony tytułem Człowiek Roku Wśród Niepełnosprawnych.

Nie żyje Michał Wojciechowski. PSL w żałobie

Informację o śmierci Michała Wojciechowskiego przekazali i potwierdzili jego koledzy ze Starostwa Powiatowego w Kaliszu oraz Polskie Stronnictwo Ludowe Wielkopolska. Nie wiadomo jaka była przyczyna śmierci polityka. Wiadomo natomiast, że od 3. roku życia chorował na zapalenie stawów.

Bardzo smutna wiadomość. Zmarł mój przyjaciel Michał Wojciechowski, sołtys wsi Budy Liskowskie II, dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Kaliszu, prezes Zarządu Gminnego PSL w Liskowie, Członek Rady Naczelnej PSL, odznaczony odznaką za zasługi dla województwa wielkopolskiego, oraz tytułem Zasłużony dla Powiatu Kaliskiego. Wybitna postać! Nikt nie jest w stanie zapełnić pustki po nim! Dziękuję za wszystko i spoczywaj w pokoju przyjacielu! – napisał na Facebooku Krzysztof Grabowski.

Czytaj także
Przeczytaj więcej