18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Potencjalna Pierwsza Dama

Żona Trzaskowskiego wchodzi do gry. Zdradza sekret ich małżeństwa

20.06.2020  18:14
Żona Trzaskowskiego zdradza sekret ich małżeństwa
Żona Trzaskowskiego zdradza sekret ich małżeństwa Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER

Żona Trzaskowskiego do tej pory nie wypowiadała się zbyt często publicznie, ale teraz wchodzi do gry. Najwyraźniej nie chce powtórzyć błędów Agaty Dudy.

Żona Trzaskowskiego jest jedną z potencjalnych, przyszłych, pierwszych dam. Kobieta nie chce być znana z tego samego, z czego zasłynęła Agata Duda. Małgorzata Trzaskowska już teraz nie zamierza milczeć i wchodzi do gry w czasie kampanii prezydenckiej.

Żona Trzaskowskiego zdradza sekret ich małżeństwa

Żona Trzaskowskiego, Małgorzata, postanowiła zdradzić publicznie sekret jej udanego małżeństwa z obecnym prezydentem Warszawy i kandydatem do tytułu głowy państwa. 42-latka udzieliła zaskakująco szczerego wywiadu Dziennikowi Zachodniemu.

(...) Wiele nas łączy i różni jednocześnie. I to jest zawsze dla nas ciekawe i atrakcyjne. Po 23 latach znajomości i 18 latach małżeństwa cały czas jesteśmy szczęśliwi

- opowiadała o łączących ich uczuciach.

Potencjalna Pierwsza Dama urodziła się i dorastała na Śląsku. Jak się okazuje, jej mąż bardzo docenił tamtejsze zwyczaje, kulturę i kulinaria.

Mój mąż tak wsiąkł w Śląsk, że ciągle mówi o twardości i pracowitości Ślązaków. Da się pokroić za rolady z modrą kapustą, a w Wigilię za moczkę. Najbardziej bawi mnie to, że do jego języka na stałe weszły takie słowa jak sznupać, haja czy butel

- wyznała żona Trzaskowskiego.

Padły również pytania o wychowanie dzieci i tu też Małgorzata Trzaskowska postanowiła się wypowiedzieć bez mrugnięcia okiem.

Ja tak je wychowuję, aby wartości wynosiły z domu, a przykazania i prawdy wiary miały w sercu. Aby innym nie czyniły tego, co im niemiłe

- tłumaczyła Dziennikowi Zachodniemu.

Zdobyła Waszą sympatię?

Zobacz także
Czytaj także