18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Prezes zaskoczony

Zorganizowano grilla "u Jarka". Imprezowicze upiekli kaczkę

28.04.2021  09:26
Pod domem prezesa zorganizowano grilla
Pod domem prezesa zorganizowano grilla Fot: MAREK KUDELSKI/AGENCJA SE/East News

Jarosław Kaczyński z pewnością nie był zadowolony z imprezy, którą zorganizowano pod jego domem. Uczestnicy rozpalili wiosennego grilla, po czym upiekli… kaczkę.

Pod żoliborskim pałacem prezesa PiS od dawna organizowane są różnego rodzaju przyjęcia, koncerty, a nawet protesty. Tym razem Jarosław Kaczyński mógł wpaść na grillowaną kaczkę.

Kilku imprezowiczów rozpoczęło sezon grillowy na trawniku pod domem szefa Prawa i Sprawiedliwości. Relację z przyjęcia opublikowano w serwisie YouTube.

Zorganizowano "grilla u Jarka"

W trakcie zabawy na miejscu pojawiła się policja. Zresztą nie musieli daleko iść, gdyż funkcjonariusze pilnują domu prezesa całodobowo, wspólnie z opłacaną z pieniędzy podatników ochroną.

Funkcjonariusze przedstawili kilka powodów swojej interwencji. Głównym z nich był brak maseczek. Organizatorzy tłumaczyli to tym, że spożywanie kaczki w maseczce jest wyjątkowo trudne. Ponadto mundurowi zarzucili zorganizowanie grilla w miejscu nieprzeznaczonym do konsumpcji. Ognisko lub grill może być rozpalony tylko w określonych miejscach i to tam odesłano imprezowiczów.

Śmiałkowie zapowiedzieli, że grillowe przyjęcia będą kontynuowane. Już 3 maja o godzinie 17:00 zorganizowana zostanie "majówka u Jarka". W menu ponownie znajdzie się pieczona kaczka, a także kiełbaski, żurek i piwo.

Czytaj także