18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Adam Andruszkiewicz chce do wielkiej polityki. Narodowiec szykuje się na ministra

Redakcja
31.12.2018  12:14
Adam Andruszkiewicz wiceministrem

Adam Andruszkiewicz ma zostać nowym wiceministrem cyfryzacji - podała w niedzielę "Polityka Insight". Choć doniesienie te nie są oficjalne, ewentualny awans byłego prezesa Młodzieży Wszechpolskiej i posła Kukiz'15 już budzi wiele kontrowersji.

Były prezes Młodzieży Wszechpolskiej, poseł Kukiz'15 i koła Wolni i Solidarni - Adam Andruszkiewicz - ma szansę na stanowisko wiceministra cyfryzacji - podaje "Polityka Insight". Choć oficjalnie nikt jeszcze nie potwierdził tych informacji, młody polityk już w piątek wystąpił podobno z koła WIS.

Jak dowiaduje się wp.pl, awans 28-letniego Andruszkiewicza nie jest jeszcze przesądzony, bo wywołał wśród polityków sporo zamieszania. Okazuje się, że nie każdemu podoba się propozycja obsadzenia go na tak ważnym stanowisku.

Nic nie jest przesądzone - powiedział portalowi jedn z polityków PiS.

Adam Andruszkiewicz - walczył o zniesienie kilometrówek, naciągnął państwo na 70 tysięcy

O byłym pośle Kukiz'15 zrobiło się głośno po materiale "Super Expressu". Okazało się, iż polityk z Grajewa, mimo że nie miał prawa jazdy, przez dwa lata pracy dla rządu pobrał z budżetu państwa prawie 70 tysięcy złotych na paliwo, w ramach tak zwanych kilometrówek.

Choć wielokrotnie obiecywał, że złoży stosowne wyjaśnienia i dowody na to, że do oszustwa nie doszło, do tej pory nie rozliczył się z państwem. Zapewniał natomiast, że pieniądze mu się należą - dokładnie tak, jak każdemu innemu posłowi. Tego, że do jazdy samochodem nie ma uprawnień, a do pracy dojeżdżał pociągiem - nie skomentował.

ZOBACZ TEŻ:  Pirat drogowy Terlecki łamie przepisy. Tak spieszyło mu się do Prezesa?

Przeczytaj więcej
Komentarze