18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Piękna odpowiedź na napastliwy wpis

Adamowicz zaorała Krystynę

16.04.2019  19:30
Krystyna Pawłowicz ostro skomentowała działalność Magdaleny Adamowicz
Krystyna Pawłowicz ostro skomentowała działalność Magdaleny Adamowicz Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/JACEK DOMINSKI/REPORTER

Krystyna Pawłowicz w dość prowokacyjny i obraźliwy sposób skomentowała wypowiedź Magdaleny Adamowicz.  Jej odpowiedź zaskoczyła wszystkich.

Polskie media społecznościowe, przynajmniej w sferze politycznej, przyzwyczaiły nas do tego, że nie ma w nich miejsca na grzeczność i elegancję. Tymczasem Magdalena Adamowicz pokazała, że można w elegancki sposób odpowiedzieć na zaczepki.

Pawłowicz ostro do Adamowicz

Krystynie Pawłowicz wyraźnie nie spodobał się artykuł opublikowany przez „Wpolityce”, w którym Magdalena Adamowicz, wdowa po zmarłym tragicznie prezydencie Pawle Adamowiczu, skrytykowała polską politykę. Pawłowicz zarzuciła jej brak kompetencji i budowanie swojej kariery na zmarłym mężu. Atakujący post opublikowała na Twitterze.

 Jakie ma panie kompetencje, poza byciem „żoną zamordowanego prezydenta miasta” (….) by kandydować i zasiadać w imieniu RP w UE parlamencie? – pytała Pawłowicz

Na taką zaczepkę Magdalena Adamowicz nie pozostała obojętna. Ale odpowiedziała pełnym spokoju i rzeczowym wpisem.

Adamowicz do Krystyny: Szanuję nawet Panią

Magdalena Adamowicz w odpowiedzi na agresywny wpis odpowiedziała, że żoną zamordowanego prezydenta uczynił ją los, za to ona sama ma odpowiednie kwalifikacje do zasiadania w PE. Tezę poparła kilkoma funkcjami, jakie udało jej się zdobyć w wyniku ciężkiej pracy. Magdalena Adamowicz jest m.in. doktorem prawa, wykładowcą na Uniwersytecie Gdańskim, studiowała na uniwersytetach w Bonn i Cambridge a także mówi po niemiecku i angielsku. Swój wpis zakończyła informacją, że szanuje też ludzi, nawet Krystynę Pawłowicz.

Wybory do Parlamentu Europejskiego

Magdalena Adamowicz będzie startować w wyborach do PE z pomorskiej listy Koalicji Obywatelskiej. Wybory te zaplanowano na 26 maja.

logo Tu się dzieje