18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Andruszkiewicz nie wytrzymuje krytyki? Błaga o wsparcie, straszy układami

Redakcja
04.01.2019  13:02
Adam Andruszkiewicz błaga o pomoc na facebooku
Adam Andruszkiewicz błaga o pomoc na facebooku Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER/EASTNEWS

Nowy wiceminister cyfryzacji, Adam Andruszkiewicz, zdaje się nie wytrzymywać wzmożonej krytyki jego awansu i osoby. W odpowiedzi na liczne, negatywne komentarze, opublikował na swoim Facebooku wpis, w którym błaga fanów o pomoc.

W poniedziałek 31 grudnia media w całej Polsce obiegła informacja o niespodziewanym awansie młodego polityka z Podlasia na wiceministra cyfryzacji. Okazało się, że Adam Andruszkiewicz ważną funkcję pełni już od piątku 28 grudnia.

Mianowanie zdeklarowanego narodowca, byłego prezesa Młodzieży Wszechpolskiej na wiceministra, nie spodobało się krytykom, którzy wieszczą, że decyzja Mateusza Morawieckiego przyniesie premierowi jedynie problemy i polityk popełnił ogromny błąd.

Ludziom nie podoba się nie tylko skrajnie prawicowa przeszłość Andruszkiewicza, ale też jego rzekome powiązania z Rosją i brak kompetencji. Tymczasem polityk już zdążył oznajmić, że owe posiada, bo do pełnienia tak ważnej funkcji wystarczą mu studia wyższe i duże zasięgi na Facebooku.  

ZOBACZ:  Andruszkiewicz twierdzi, że ma kompetencje do bycia ministrem. Padniecie ze śmiechu

Andruszkiewicz przytłoczony krytyką? Błaga o pomoc

I właśnie za pomocą tego ostatniego, Andruszkiewicz postanowił poprosić swoich wielbicieli o pomoc. Młody wiceminister cyfryzacji w błagalnym wpisie oznajmił fanom, że trwa na niego nagonka i potrzebuje wsparcia w przerwaniu rozprzestrzeniania oszczerczych komentarzy na jego temat.

Aby zaprzestać fali hejtu, Andruszkiewicz zamieścił na Facebooku film, w którym krytykuje rządy PO. Przy okazji prosi fanów, by udostępniali go masowo oznaczając opisem #MuremZaAndruszkiewiczem.

Przyjaciele, UDOSTĘPNIAMY! Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie! Jesli nie zgadzasz się, na tę nagonkę na mnie która trwa - UDOSTĘPNIJ film z opisem #MuremZaAndruszkiewiczem ! Pokażmy PRAWDĘ! (pisownia oryg.) - napisał.

Z treści wideo wyraźnie wynika, że, zdaniem Andruszkiewicza, za krytycznymi komentarzami jego osoby i awansu stoi nie kto inny, jak opozycja, a on sam niczym nie zasłużył sobie na tak ciężki los i oszczerstwa ze strony przeciwników.

Ponieważ Adam Andruszkiewicz odważnie walczy o silną Polskę nie bojąc się starych układów, które chcą go zniszczyć, dlatego udostępnij ten film - czytamy w końcówce udostępnionego przez polityka nagrania.

ZOBACZ TEŻ:  Adam Andruszkiewicz chce do wielkiej polityki. Narodowiec został ministrem

Przeczytaj więcej
Komentarze