18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Posłanka PiS boi się masturbacji i zabawy w lekarza? Twierdzi, że to zboczenia seksualne

Redakcja
26.02.2019  15:02
siarkowska z pis straszy masturbacją
siarkowska z pis straszy masturbacją Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Posłanka PiS Anna Maria Siarkowska nie chce wprowadzenia do szkół edukacji seksualnej, bo twierdzi, że będzie ona polegać na... nauce masturbacji i seksu w internecie.

Podpisanie karty LGBT przez prezydenta Rafała Trzaskowskiego spędza sen z powiek prawicy. W edukacji seksualnej, którą między innymi karta przewiduje, dopatrują się nauki dewiacji i praktykowania niestosownych, zboczonych wręcz zachowań.

Podobnie myśli młoda posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Anna Maria Siarkowska do Sejmu dostała się z ramienia Kukiz'15, ale z czasem zmieniła barwy. Teraz na Twitterze przestrzega przed... zabawą w doktora i uczeniem dzieci masturbacji!

Zabawa w lekarza, masturbacja we wczesnym dzieciństwie czy seks w Internecie - tego Trzaskowski chce uczyć w szkołach. Ratujmy dzieci! - napisała w jednym z postów.

Pani polityk tak boi się masturbacji i "zabawy w lekarza", że nie zauważyła, że nikt dzieci nie zamierza uczyć ani onanizowania się, ani uprawiania seksu. Informacje na ten temat w "karcie" widnieją jako wiedza do przekazania, a nie nauka konkretnych praktyk.

We wcześniejszym wpisie poseł wywodząca się z Młodzieży Wszechpolskiej grzmiała, że nie życzy sobie edukowania seksualnego jej dzieci i przekazywania informacji o różnych orientacjach i innych "zboczeniach":

Nie życzę sobie, aby ktokolwiek z moimi dziećmi o jakichkolwiek "orientacjach" albo zboczeniach seksualnych rozmawiał. Wara - pisała.

Przeczytaj więcej
Komentarze