18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

biedactwa

Pierwszy dzień w Brukseli i już się zmęczyli. Europosłowie PiS zaniemogli

Emilia Waszczuk
02.07.2019  17:16
Pierwszy dzień w Brukseli i już się zmęczyli. Europosłowie PiS zaniemogli
Pierwszy dzień w Brukseli i już się zmęczyli. Europosłowie PiS zaniemogli Fot: STANISLAW KOWALCZUK/East News

Politycy PiS wybrani do Parlamentu Europejskiego zaczęli pracę i już pokazali klasę. Ich pierwszy dzień w Brukseli przyniósł komentowaną na całym świecie kompromitację.

Praca w Parlamencie Europejskim to nie przelewki, to prawdziwa orka! Już pierwszy dzień dał się niektórym we znaki. Ba, nawet nie dzień, a sam początek pracy.

Okazało się, że podróż i samo wejście do PE były już na tyle męczące, że część posłów (a właściwie słodka parka) PiS nie dała rady podnieść się z krzeseł.

Zmęczenie czy buta?

Anna Zalewska i Witold Waszczykowski zaniemogli! Biednych musiało coś mocno boleć, czy to nogi, czy kręgosłup - nie ważne. Ważne, że w czasie odgrywania hymnu UE, nie dali rady odkleić się od foteli.

Mamy nadzieję, że ich zachowanie nie było wyrazem braku szacunku. Wszak obiecywali, że będą godnie reprezentować Polskę i pracować ile sił i powietrza w płucach.

Jeśli zaś siedzenie wynikało ze zmęczenia (jesteśmy tego niemal pewni!), żywimy nadzieję, że już doszli do siebie. Chyba że nie, bo na wesołych zdjęciach Beaty Mazurek również ich zabrakło. Może też nie dali rady ustawić się przed obiektywem?

Przeczytaj więcej
Komentarze