18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Krystyna Pawłowicz w niebezpieczeństwie? Posłanka wini "lewactwo"

Redakcja
27.02.2019  10:13
atak na biuro Krystyny Pawłowicz
atak na biuro Krystyny Pawłowicz Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Nieznani sprawcy zdemolowali biuro poselskie Krystyny Pawłowicz w Sulejówku. Posłanka poskarżyła się na Twitterze, ale sprawy na policję nie zamierza zgłaszać.

Krystyna Pawłowicz ma wielu wrogów i przeciwników. Posłanka PiS wielokrotnie skarżyła się już na słowne ataki (znany jest między innymi jej spór z Jerzym Owsiakiem, który zalecał jej terapię przez seks), a w styczniu ktoś zaatakował jej biuro.

 

Atak na biuro Pawłowicz. Obwinia "lewackie media"

Teraz kontrowersyjna, znana z ciętego, często wręcz wulgarnego języka polityk twierdzi, że ponownie została ofiarą napaści. Na szczęście ani jej, ani nikomu z jej otoczenia nie stała się krzywda. Doszło za to do aktu wandalizmu.

Nieznani sprawcy zaatakowali jej biuro poselskie w Sulejówku. W stronę okien poleciały kamienie. Posłanka doskonale wie, kogo obwinić za zaistniałą sytuację.

W filii mojego biura poselskiego w Sulejówku szczuci na PIS i na mnie fani opozycji znowu wyrządzili szkodę. Wcześniej oblali okna i ścianę budynku czarną farbą. Wczoraj wieczorem WYBITO w OKNIE mego BIURA szybę Lewackie media szczują i prowokują - napisała na Twitterze (pisownia oryginalna).

Okazuje się przy tym, że pani poseł ani myśli zgłaszać sprawy na policję i szukać sprawców. Twierdzi, że to nic nie da, bo sądy w Polsce stoją po stronie opozycji i "kodziarzy" i nie ma co zawracać głowy funkcjonariuszom.

Nawet nie mam zamiaru zgłaszać,Nie ma monitoringu na ulicy,nie będę zawracać głowy Policji.Zresztą,kodziarzy złapanych na video na oklejaniu mego biura poselskiego jakimiś antypisowskimi papierami - sąd uniewinnił.Szkoda czasu,politycy PIS są pozbawieni dziś ochrony sądowej - czytamy na Twitterze.

Ostatecznie nie ucierpiała ani sama Pawłowicz, ani nawet jej biuro, bo kamienie wybiły szyby w oknie pokoju, którego nie wynajmuje. Mimo braku śledztwa w sprawie i bez złapania przestępców, posłanka przekonana jest, że to atak na nią sprowokowany przez opozycję i "lewackie media", które nawołują do "rzucania w dinozaury kamieniami".