18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

PiS na cenzurowanym

Ostry atak na Kaczyńskiego w Radiu Maryja! Kto ma dość prezesa?

24.05.2019  17:29
Ostry atak na Kaczyńskiego w Radiu Maryja! Kto ma dość prezesa?
Ostry atak na Kaczyńskiego w Radiu Maryja! Kto ma dość prezesa? Fot: Fot: Jan BIELECKI/East News

Na antenie Radia Maryja padły zdumiewające słowa w stosunku do Jarosława Kaczyńskiego. Czyżby do głosu doszli wyborcy Konfederacji?

Jarosław Kaczyński i PiS to zdecydowani faworyci Radia Maryja. Przez chwilę zdawało się, że miłość się skończyła, gdy przyjaciele ojca dyrektora Rydzyka zakładali własną partię. W polityce im jednak nie wyszło i PiS ponownie bryluje w toruńskiej rozgłośni. Nie wszystkim się to jednak podoba.

Okazuje się bowiem, że Janusz Korwin-Mikke ma nieco większe poparcie społeczeństwa niż dotychczasowy 1%. Być może to zasługa zebrania w swojej partii wygnańców, których nie chciał nikt inny - narodowców, antyszczepionkowców, prolife-rów i innych radykalistów. Pewne jest jedno, wyszli z gimnazjów i dotarli do słuchaczy radia Tadeusza Rydzyka.

Atak na Kaczyńskiego w Radiu Maryja

W jednej z ostatnich audycji "Rozmowy Niedokończone" doszło do nieprzyjemnego incydentu. Na antenę dodzwonił się anonimowy słuchacz, który ani myśli popierać PiS, podziela za to antysemickie poglądy i straszenie Żydami Konfederacji.

Jarosław Kaczyński to Żyd, jego prawdziwe nazwisko brzmi Kalkstein. Każdy może to sprawdzić w księdze wieczystej działki przy ulicy - zaczął swój wywód słuchać.

Zaczął, ale zdania nie skończył, przynajmniej nie usłyszeli go inni słuchacze. Zgodnie z nazwą audycji - "Rozmowy niedokończone", prowadzący go uciszył. A właściwie wyciszył połączenie.

Czytaj także