18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Atak nożownika" w Gdańsku. Policja obezwładniła mężczyznę z nożem [AKTUALIZACJA]

Redakcja
15.01.2019  10:28
atak nożownika Gdańsk
atak nożownika Gdańsk Fot: Bartłomiej Łapuć/Google Maps

Mężczyzna uzbrojony w nóż wszedł do budynku sądu w Gdańsku i groził personelowi - poinformował reporter Radia ZET. W placówce trwa akcja służb.

W Sądzie Apelacyjnym w Gdańsku trwa akcja policji. O godzinie 9.48, reporter Radia ZET poinformował na Twitterze, że do budynku wtargnął uzbrojony w nóż mężczyzna.

Napastnik został otoczony przez policję na pierwszym piętrze. Nie wiadomo jeszcze, czy w ataku ktoś ucierpiał.

W sądzie w Gdańsku atakuje... Rambo

Z nieoficjalnych doniesień Radia Gdańsk wynika, że mężczyzna, który wtargnął we wtorek do budynku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, trzymał w ręku nóż i przebrany był za bohatera filmów - Rambo.

Na szczęście policjantom udało się go obezwładnić i zatrzymać.

[AKTUALIZACJA] Komunikat policji: napadu nie było

Po serii informacji o napadzie na Sąd Apelacyjny w Gdańsku, głos w sprawie zabrali przedstawiciele policji. Z ich komunikatu wynika, że do napaści w placówce nie doszło, a akcja przeprowadzona przez kilkunastu policjantów zakończyła się pouczeniem niegroźnego, starczego mężczyzny, który na korytarzu... obierał jabłko.

W związku z informacjami medialnymi dot. mężczyzny z nożem w gdańskim sądzie - informujemy, że mężczyzna ten na korytarzu obierał jabłko, nie stwarzał zagrożenia, został pouczony i wylegitymowany. Wyraził skruchę, nie wiedział, że może to kogoś zaniepokoić - poinformowali w oficjalnym komunikacie do mediów policjanci.

ZOBACZ TEŻ:  Zaatakował prezydenta, krzyczał, że PO go torturowała. Kim jest Stefan W? [ZDJĘCIA]

Czytaj także