18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Miś ma kłopoty dziś

Bartłomiej M. nadal w areszcie? Sąd zdecydował

31.05.2019  20:16
Bartłomiej M. w areszcie - nawet boska interwencja z Torunia nie pomoże
Bartłomiej M. w areszcie - nawet boska interwencja z Torunia nie pomoże Fot: Facebook.com/Bełchatów INFO BAI

Bartłomiej M, zwany Misiem, od stycznia pozostaje w areszcie. Okazuje się, że dobra opinia u Rydzyka nie pomoże, pupil Macierewicza pozostanie za kratami.

Gdy w styczniu były rzecznik MON Bartłomiej M. trafił do aresztu, Antoniemu Macierewiczowi pewnie pękło serce. Upierał się, że to niemożliwe, aby Miś był rzeczywiście zamieszany w nieprawidłowości w spółkach państwowych, fałszowanie dokumentów i przyjęcie łapówki. Przecież rozmawiał o nim z Rydzykiem i Misiu to człowiek kryształ!

Tym razem nawet boska interwencja z Torunia mu nie pomoże.

Myślicie, że Macierewicz tęskni za swoim ulubionym Misiem?

Bartłomiej M. nadal w areszcie

A jednak, Miś nadal siedzi i delektuje się mortadelą. Chociaż złożył zażalenie, Sąd Administracyjny w Warszawie był bezlitosny i przedłużył areszt o kolejne 2 miesiące. Jak podaje WP.pl, wypuścił za to byłych pracowników Polskiej Grupy Zbrojeniowej Roberta K. oraz Roberta Sz. Nie mogą jednak opuszczać kraju i konieczne było poręczenie finansowe.

WP.pl przypomina, że Bartłomiej M. usłyszał zarzut przekroczenia uprawnień funkcjonariusza publicznego i działania na szkodę spółki Polska Grupa Zbrojeniowa. Miał narobić szkód o wartości 491 964 złotych.

Przeczytaj więcej
Komentarze