18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Miś" (nie) na medal

Bartłomiej M. straci odznaczenie od Macierewicza?

24.03.2019  13:41
Bartłomiej M. może być pozbaiowny medalu, który dał mu Macierewicz
Bartłomiej M. może być pozbaiowny medalu, który dał mu Macierewicz Fot: Facebook

Barłomiej M., czyli słynny były rzecznik MON i pupil Macierewicza, przebywa w areszcie i zajada się mortadelą w panierce. Stracił wolność, a teraz może stracić prestiżowy medal. Poseł Kukiz’15 apeluje, by mu go odebrać.

Były rzecznik MON Bartłomiej M. otrzymał od Antoniego Macierewicza Złoty Medal za Zasługi dla Obronności Kraju. Wzbudziło to oburzenie w internecie i wśród polityków. Paweł Szramka (Kukiz’15) poinformował na Twitterze, że "Miś" powinien stracić odznaczenie, na które nie zasłużył.

Na groźbach na Twitterze się nie skończyło. Szramka skierował w tej sprawie pismo do Mariusza Błaszczaka oraz opublikował je w mediach społecznościowych.

Panie Błaszczak, żołnierze czekają na właściwy krok – Szramka zaapelował do ministra.

"Miś" zatrzymany przez CBA

Bartłomiej M. został zatrzymany przez Centralne Biuro Antykorupcyjne. Usłyszał zarzut niegospodarności w Polskiej Grupie Zbrojeniowej. Miał fałszować dokumenty przy okazji zawierania umów oraz powoływać się na wpływy, by osiągać korzyści majątkowe.

Przeczytaj więcej
Komentarze