18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Bartłomiej M. trafi za kratki? Sąd w Tarnobrzegu wydał wyrok

Redakcja
30.01.2019  16:03
Bartłomiej Misiewicz areszt
Bartłomiej Misiewicz areszt Fot: Facebook/Bartłomiej Misiewicz

Sąd Rejonowy w Tarnobrzegu zdecydował o zastosowaniu środka tymczasowego w postaci aresztu wobec Bartłomieja M. Zatrzymany w poniedziałek przez CBA były rzecznik MON, może trafić za kratki na kilka lat.

W poniedziałek 28 stycznia funkcjonariusze CBA zatrzymali 6 osób związanych z MON i PGZ w związku z podejrzeniem korupcji i działania na szkodę PGZ. Wśród nich był były rzecznik ministerstwa i bliski współpracownik Antoniego Macierewicza - Bartłomiej M.

We wtorek mężczyzna składał zeznania w sprawie w prokuraturze. Wieczorem tego samego dnia do Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu wpłynąć miał wniosek o tymczasowe aresztowanie M.

ZOBACZ:  Bartłomiej M. zatrzymany! Ulubieniec Macierewicza w rękach CBA  

Sąd zdecydował ws. Bartłomieja M. Trafi do aresztu

Posiedzenie w tej sprawie odbyło się w środę. Sąd zdecydował o zastosowaniu środka tymczasowego w postaci trzymiesięcznego aresztu dla Bartłomieja M. i trzech innych osób oskarżonych w śledztwie. Byłemu rzecznikowi MON grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ:  Bartłomiej M. przyjął łapówkę? Pupil Macierewicza połasił się na ogromne pieniądze

Rydzyk ręczy za Bartłomieja M. w sądzie

Zanim Sąd Okręgowy w Tarnobrzegu wydał wyrok, za Bartłomiejem M. wstawił się sam Tadeusz Rydzyk. Duchowny z Torunia wystosował oficjalne poręczenie osobiste, w którym napisał, że bierze odpowiedzialność za swojego byłego studenta.

ZOBACZ:  Ojciec Rydzyk broni "Misia" przed sądem. Publikuje oficjalne oświadczenie

ZOBACZ TEŻ:  

Przeczytaj więcej
Komentarze