18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Disco polo na koszt Polaków

Lider Bayer Full zagra dla PiS. "Jestem do wynajęcia"

02.05.2019  15:18
PiS zapłaci za koncert disco polo - czy Kaczyński będzie się bawił przy hicie "Majteczki w kropeczki"?
PiS zapłaci za koncert disco polo - czy Kaczyński będzie się bawił przy hicie "Majteczki w kropeczki"? Fot: Boleslaw Waledziak/REPORTER

Sławomir Świerzyński, czyli cesarz disco polo i lider Bayer Full, niedawno odszedł z PSL, bo nie zgadza się na LGBT i imigrantów w Polsce. Teraz pracuje dla PiS. Zjednoczona Prawica zapłaci mu za koncert, a w przyszłości muzyk nie wyklucza dalszej współpracy.

Wybory coraz bliżej, PiS stara się przypodobać Polakom. 4 maja przy Domu Polonii w Pułtusku odbędzie się więc piknik patriotyczny organizowany przez partię rządzącą. Koncert podczas imprezy da Sławomir Świerzyński wraz z zespołem Bayer Full.

Zobacz także

Rząd PiS zapłaci za disco polo

„Wirtualna Polska” dowiedziała się, że na wydarzeniu pojawią się premier Mateusz Morawiecki i prezes PiS Jarosław Kaczyński. Piknik ma być formą odpoczynku od konwencji wyborczej. Rząd nie może jednak odpocząć od wydawania pieniędzy Polaków, bo przecież Świerzyński nie wystąpi na majówce za darmo.

Zadzwonili do mnie i złożyli propozycję. Zgodziłem się. Jestem człowiekiem do wynajęcia. Jak zapłacą, to gram. Gdyby propozycję złożyła Platforma Obywatelska, to też bym zagrał. Ale już na imprezie Nowoczesnej absolutnie nie. Nie mam klauzuli, że impreza nie może być polityczna, religijna czy jakaś inna. Byle nie była gejowska – powiedział Świerzyński „Wirtualnej Polsce”.

Bayer Full i PiS

Wokalista disco polo nie zdradza ile politycy zapłacili mu za występ. Nieoficjalnie mówi się, że zainkasuje kilkadziesiąt tysięcy złotych. Nie wyklucza też dalszej współpracy z PiS. 

Partia oczywiście zapłaci pieniędzmi podatników. Można jednak poczynić pewne oszczędności. Ostatnio swój talent wokalny objawił przecież Andrzej Duda śpiewając z harcerzami. Sprawdziłby się doskonale na pikniku. A może wystąpiłby też polityk PiS, który śpiewał dla seniorów, że „życie to bajka”?

Ewentualnie pozostaje jeszcze Robert Biedroń. Śpiewał już kiedyś hit Britney Spears w telewizji babrając się w odpadkach i brudnych pieluchach. 

Biedroń śpiewa i depcze odpadki:

Przeczytaj więcej
Komentarze