18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

winni ci, co zawsze

Beata Kempa zaatakowana w Brukseli? TVP wie, kogo winić

25.07.2019  14:03
Beata Kempa zaatakowana w Brukseli? TVP wie, kogo winić
Beata Kempa zaatakowana w Brukseli? TVP wie, kogo winić Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Posłanka PiS Beata Kempa została zaatakowana w drodze do hotelu w Brukseli - podaje nieoficjalnie TVP Info. Nic jej się nie stało, miał ucierpieć kierowca.

TVP donosi - posłanka PiS Baata Kempa zaatakowana w Brukseli! Polityczka miała jechać właśnie na ważne spotkanie, a gdy wysiadła z limuzyny, zaatakowało ją trzech mężczyzn.

Pani europoseł napastnikom uciekła i schowała się w hotelu. To nie udało się jej kierowcy. Jak podaje TVP, mężczyzna został dotkliwie pobity.

TVP: to imigranci

Choć informacja nie była jeszcze potwierdzona oficjalnie, a napastnicy zbiegli z miejsca zdarzenia, dziennikarze TVP już wiedzą, kto atakował.

Na stronie TVP Info napisali wyraźnie - to najpewniej imigranci. Chwilę później się zreflektowali i zmienili wersję. Teraz przeczytamy, że to panowie "o ciemnym kolorze skóry".

Kempa: mnie nikt nie atakował

Co ciekawe, pani Kempa już zdążyła sprawę skomentować, oczywiście przed kamerami. Oczywiście TVP.

Pan kierowca, który przyjechał po nas, został zaatakowany przez trzech mężczyzn, dobrze zbudowanych, o takiej urodzie arabskiej - powiedziała przed kamerami TVP.

W każdym bądź razie samochód został opluty, skopany, pan kierowca tez został poturbowany - kontynuowała.

Kempa wie nie tylko, że panowie byli "urody arabskiej", ale też "pod wpływem".

Jeden z nich był bardzo agresywny, moim zdaniem pod wpływem alkoholu lub narkotyków. Pół minuty wcześniej bym wyszła, i nie wiem co by się stało - powiedziała.

W sprawie podobno zostały powiadomione służby. Sprawę powinien - przynajmniej częściowo - wyjaśnić zapis z hotelowego monitoringu.

Przeczytaj więcej
Komentarze