18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pomyłka czy chwila szczerości? Mazurek NAPRAWDĘ powiedziała to o Kaczyńskim

Redakcja
30.01.2019  10:33
beata mazurek wpadka
beata mazurek wpadka Fot: Facebook/Beata Mazurek

Tej wpadki Jarosław Kaczyński i partyjni koledzy długo nie zapomną Beacie Mazurek. Rzecznik PiS oznajmiła przed kamerami, że... jej szef od dawna "walczy z uczciwością"

Po upublicznieniu przez "Gazetę Wyborczą" głośnych "Taśm Kaczyńskiego", które miały być dowodem na nieuczciwość prezesa PiS, rzecznik partii Beata Mazurek dostała bardzo ważne zadanie do wykonania. Przed kamerami musiała bronić dobrego imienia swojego szefa i klubu Prawa i Sprawiedliwości.

Wcześniej, jeszcze zanim kontrowersyjny materiał o interesach na 1,3 miliarda złotych ze spółką Srebrna ujrzał światło dzienne, pisała na Twitterze, że rewelacje "Wyborczej" to brednie.

ZOBACZ:  To już koniec Kaczyńskiego? "Jak to wyjdzie na jaw, będzie zabójcze dla PiS"

Mazurek o Kaczyńskim: "Walczy z uczciwością"

Następnego dnia, już po ukazaniu się najnowszego wydania dziennika, rzeczniczka w asyście Ryszarda Terleckiego spotkała się z dziennikarzami. Miała do wykonania proste zadanie - zapewnić o uczciwości Jarosława Kaczyńskiego. Ale coś jej mocno nie wyszło.

Zarówno Prawo i Sprawiedliwość jak i Jarosław Kaczyński od lat walczy z uczciwością w życiu publicznym - wypaliła przed kamerami.

Wypowiedź Beaty Mazurek poniosła się w sieci, a niektórzy uszczypliwie komentują, że to nie pomyłka, a chwila szczerości ze strony rzeczniczki.

Przez przypadek rzecznik Mazurek szczerze o Kaczyńskim „Jarosław Kaczyński od lat walczy z uczciwością w życiu publicznym”. Można dodać że walczy skutecznie niestety - napisał na Twitterze Marcin Kierwiński z PO.

Co prawda to prawda. Jeśli już B. Mazurek twierdzi, że J. Kaczyński od lat walczy z uczciwością w życiu publicznym, to czy można się z tym nie zgodzić? - skomentował Sławomir Neumann.

ZOBACZ TEŻ:  

Przeczytaj więcej
Komentarze