18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Kolizja w Krakowie

Beata Szydło miała wypadek. Policja sprawdzała poziom alkoholu

19.08.2019  10:04
Beata Szydło miała wypadek. Policja sprawdzała poziom alkoholu
Beata Szydło miała wypadek. Policja sprawdzała poziom alkoholu Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Była premier miała kolizję w Krakowie. Wiadomo, że to ona siedziała za kierownicą swojego samochodu. Policja na miejscu wykonała niezbędne czynności. 

Beata Szydło chyba nie ma farta, jeśli chodzi o prowadzenie samochodu. Najpierw jak magnes przyciągała kolizję rządowych kolumn, a teraz sama zderzyła się z innym autem. Wypadek miał miejsce w Krakowie.

Beata Szydło miała wypadek

Na szczęście - nikomu nic złego się nie stało. Na miejscu szybko pojawiły się: policja, pogotowie i straż pożarna.

Zdarzenie miało miejsce przed godz. 23 na ulicy Krasińskiego w Krakowie - mówiła dla Wirtualnej Polski oficer prasowa małopolskiej policji.

Jak się okazuje, auto, które prowadziła Beata Szydło wyjeżdżało z drogi podporządkowanej i zostało uderzone w tył przez samochód jadący główną ulicą. Kobieta, która została uznana za winną zdarzenia przyjęła mandat. Na miejscu zbadano również trzeźwość obu kierowców.

Była to kolizja, a nie wypadek, co oznacza, że nikt nie odniósł obrażeń. Obaj kierowcy zostali zbadani na obecność alkoholu. Byli trzeźwi - mówiła dla o2 podinsp. Katarzyna Cisło.

Życzymy większej ostrożności!

Przeczytaj więcej
Komentarze