18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wie, kto jest wrogiem

Szydło zapowiada wojnę. Zapewnia "PiS was obroni!"

17.03.2019  11:08
Beata Szydło zapowiada wojnę ideologiczną
Beata Szydło zapowiada wojnę ideologiczną Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Beata Szydło twierdzi, że jeśli Koalicja Europejska wygra wybory do Europarlamentu, w Polsce wybuchnie prawdziwa wojna ideologiczna. Obrońca może być tylko jeden: PiS.

Była premier, a dziś wicepremier do spraw społecznych, postanowiła udowodnić, że owe sprawy społeczne nie są jej obce, a stworzone tylko dla niej stanowisko w rządzie jest zasadne. Jak? Chce bronić obywateli przed wojną, a właściwie opozycją. Twierdzi, że to właśnie ona i jej partia jako jedyni mogą zapobiec wielkiej, wewnątrzkrajowej kłótni.

Sprawa jest prosta, nie można dopuścić do tego, by Koalicja Europejska wygrała wybory do Europarlamentu. Jeśli bowiem tak się stanie, w Polsce zapanuje wojna ideologiczna. Wrogimi siłami będą tu opozycja, środowiska lewicowe i osoby homoseksualne. Ofiarami - niewinne polskie dzieci i tradycyjny model rodziny.

Władze Krakowa, większość w radzie ma PO, deklarują otwartość na wprowadzenie karty LGBT+. Jeśli KE wygra wybory, będzie wojna ideologiczna i uderzenie w rodzinę. @pisorgpl będzie bronił praw rodziców i dzieci, dbał o rozwój i bezpieczeństwo. To nasza jednoznaczna deklaracja - napisała w mediach społecznościowych.

Kraków chce Deklaracji LGBT

Zapowiedź wojny Beaty Szydło to odpowiedź na informacje, że władze Krakowa rozważają - wzorem Warszawy i Rafała Trzaskowskiego - podpisanie Karty LGBT+.

Jesteśmy w Krakowie otwarci na rozmowy ws. podpisania deklaracji LGBT+, takiej jak ta warszawska. Oczywiście, jeśli będą takie postulaty - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą" wiceprezydent miasta. 

Beata Szydło jedynie potwierdziła w tej kwestii stanowisko PiS, przedstawione wcześniej między innymi przez Jarosława Kaczyńskiego. Tyle tylko, że poza środowiskami LGBT wskazała swoim wyborcom jeszcze jedną grupę, której należy się bać i ją zwalczać - opozycję.

Przeczytaj więcej
Komentarze