18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wpadka i kłamstwo

Biedroń chciał być jak Tusk. Internet pęka ze śmiechu

Wojciech Kozicki
04.04.2019  15:32
Robert Biedroń chciał być Tusk, ale zaliczył wpadkę
Robert Biedroń chciał być Tusk, ale zaliczył wpadkę Fot: East News/STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Robert Biedroń (Wiosna) najwyraźniej chciał poprawić swój wizerunek i być jak Donald Tusk. Zaprezentował się jako zwykły obywatel, ale internauci błyskawicznie obnażyli oszustwo. Po ich komentarzach może czekać go jesienna depresja.

Donald Tusk kreuje się ostatnio na „przeciętnego Kowalskiego". Polityk zarabiający miliony w Brukseli został sfotografowany, gdy stał w kolejce na poczcie. Pojawiają się także jego zdjęcia, gdy robi zakupy i nie towarzyszy mu ochrona. Robert Biedroń chyba chciał go naśladować, ale coś poszło nie tak.

Wpadka Biedronia

Na Instagramie pojawiło się wideo nagrane telefonem komórkowym. Widać na nim jak ukochany Krzysztofa Śmiszka jedzie busem „bez ustawek z mediami” i bez ochrony. Nagrał je zwykły i przypadkowy obywatel… który okazał się działaczem Wiosny.

Internauci w komentarzach okazali się bezlitośni dla Biedronia. Zarzucają mu propagandę i nie zgadzają się z nazywaniem go „czołowym politykiem”.

Niektórzy przypominają, że Ryszard Petru też latał z Joanną Schmidt samolotem jak zwykły Polak. Nie robił jednak z tego sensacji i ustawki. Dziwią się, że w busie nikt nie rozmawia z tak popularną osobą jak Biedroń, więc pasażerowie mogli być związani z partią Wiosna.