18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Lider Wiosny znów oskarżony

Biedroń chciał pobić Pawłowicz? "Szykował się do mnie"

18.04.2019  09:13
Krystyna Pawłowicz kontra Robert Biedroń - czy lider Wiosny jest agresywną bestią?
Krystyna Pawłowicz kontra Robert Biedroń - czy lider Wiosny jest agresywną bestią? Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News, Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Krystyna Pawłowicz najwyraźniej nigdy nie śpi, bo nieustannie dodaje kolejne wpisy w mediach społecznościowych. Tym razem został przez nią zaatakowany Robert Biedroń. Skomentowała w swoim stylu aferę z liderem partii Wiosna i doniesienia o znęcaniu się nad rodziną.

Robert Biedroń i partia Wiosna mogą dostać manto w sondażach i przegrać wybory do Parlamentu Europejskiego. „Super Express” przypomina, że 20 lat temu ukochany Krzysztofa Śmiszka stanął przed sądem. Miał znęcać się nad własną matką i młodszym bratem.

Czy Robert Biedroń, postrzegany jako sympatyczny gej, tak naprawdę jest bestią uwielbiającą przemoc? Tak wynika z informacji, którą na Twitterze opublikowała Krystyna Pawłowicz. Wyznała, że w poprzedniej kadencji „szykował się do niej z pięściami”.

Charakterna posłanka Prawa i Sprawiedliwości podejrzewa, że na dyskredytacji byłego prezydenta Słupska chcą skorzystać Grzegorz Schetyna i Koalicja Europejska. Twierdzi również, że „Super Express” chce chronić Biedronia. Tak nam się przynajmniej wydaje, bo Krystyna Pawłowicz posługuje się skomplikowanymi skrótami. A może jest to tajny szyfr?