18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dla Wiosny nadchodzi zima

Biedroń znowu skłamał. Śmiszki z Polaków

06.06.2019  16:21
Robert Biedroń i jego kłamstwa - Wiosna śmiszkuje z Polaków?
Robert Biedroń i jego kłamstwa - Wiosna śmiszkuje z Polaków? Fot: Youtube.com/Magazyn VIVA!

Robert Biedroń obiecał, ze gdy Wiosna zdobędzie w wyborach mandaty do Parlamentu Europejskiego, on swojego nie przyjmie lub z niego zrezygnuje i będzie walczył o zmianę w polskiej polityce. Jak na razie nic się nie zmieniło, politycy dalej kłamią.

Robert Biedroń, gdyby był Pinokiem, miałby teraz tak bardzo długi nos, że sięgnąłby Brukseli. Wiosna w wyborach z zadyszką przekroczyła próg i zgodnie z obietnicą Biedroń powinien oddać mandat. Ale przecież jest politykiem od wielu lat, więc chyba nie powinniśmy się spodziewać innego zwrotu akcji. Przyjął mandat europosła i został szefem delacji Wiosny w Brukseli.

Krzysztof Śmiszek, czyli ukochany byłego prezydenta Słupska, powiedział w rozmowie z TOK FM, że szef Wiosny podejmie decyzję w ciągu kilku tygodni. Jednak klamka chyba już zapadła. Mówił o tym, że pracę w Brukseli da się połączyć z poprowadzeniem partii do wygranej w wyborach jesienią. Co więcej, Śmiszek chce, by Biedroń został tam 5 lat.

Na tym jednak kłamstewka homoseksualnego polityka się nie kończą. Internauci przypominają mu jak kilka lat temu apelował o likwidację straży miejskiej, a obecnie zarzeka się, że nigdy czegoś takiego nie mówił. Internet jednak nie zapomina. Co więcej, chwalił się jakich cudów dokonał w Słupsku, ale internauci wyliczają jego niezrealizowane obietnice

Czytaj także