18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Romantyczny Biedroń. Pokazał walentynkowe zdjęcie z partnerem

Redakcja
15.02.2019  15:22
Robert Biedroń (partia Wiosna) i Krzysztof smiszek to geje, którzy są ze sobą już 17 lat. Na Walentynki opublikowali zdjęcia w bluzach Jemioła. Dobrana para.
Robert Biedroń (partia Wiosna) i Krzysztof smiszek to geje, którzy są ze sobą już 17 lat. Na Walentynki opublikowali zdjęcia w bluzach Jemioła. Dobrana para. Fot: Facebook.com/The Seattle Lesbian

Walentynki to okazja dla wielu osób, by pokazać w mediach społecznościowych romantyczne zdjęcie z ukochanym lub ukochaną. Zrobił to również Robert Biedroń (partia Wiosna).

Jak świętować Walentynki, to z partnerem. Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek wydają się zakochani w sobie po uszy. Opublikowali na Instagramie walentynkowe zdjęcie. Pozowali w uroczych bluzach z napisami „love is everything”. Ubrania zaprojektował Łukasz Jemioł.

Były prezydent Słupska i członek partii Wiosna są razem już od 17 lat. Nie ukrywają swojej miłości i otwarcie opowiadają nawet o swoim życiu seksualnym. W jednym z wywiadów Robert Biedroń wyznał, że gdy długo się nie widzą, to później „króliczki z reklamy przy nich wysiadają”.

Biedroń  Instagram

logo Tu się dzieje