18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Geje chcą mieć dziecko

Biedroń zostanie ojcem? Opowiedział o swoich planach z mężem

Wojciech Kozicki
11.03.2019  13:02
Biedroń o byciu ojcem. Gejowska para adoptuje dziecko?
Biedroń o byciu ojcem. Gejowska para adoptuje dziecko? Fot: PRZEMYSLAW JACH/REPORTER/East News

Robert Biedroń (partia Wiosna) i Krzysztof Śmiszek od kilkunastu lat są w sobie zakochani. Czy w tym związku pojawi się dziecko? Były prezydent Słupska w wywiadzie opowiedział o ewentualnym ojcostwie i programie 500 plus. Czy ta gejowska para zdecyduje się na adopcję?

Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek to nie tylko związek polityczny, ale także długa i zażyła relacja męsko-męska. Były prezydent Słupska lubi najwyraźniej mówić o ich życiu prywatnym. Kiedyś powiedział, że uprawiają seks, przy którym „odpadają króliczki z reklamy”. Teraz w wywiadzie dla „Super Expressu” wyznał, że myśleli o dziecku i adopcji.

Biedroń i 500+

Biedroń powiedział, że gdyby miał dziecko, pobierałby dodatek 500 plus, który jest jego zdaniem potrzebny w Polsce. Zwrócił jednak uwagę, że przeznaczyłby pobierane świadczenia na cele charytatywne lub na walkę z pedofilią w Kościele.

Czy Śmiszek i Biedroń nadal będą starali się o bycie ojcami?  Lider Wiosny uważa, że jest obecnie zbyt zajęty.

Jestem chyba zbyt zajęty, żeby mieć dziecko, a jego wychowanie to ogromna odpowiedzialność. Ale mam męża, a to jak z dzieckiem - powiedział Robert Biedroń. (SE.pl)

Biedroń kontra Ziemkiewicz

Warto przypomnieć, że były poseł Twojego ruchu Palikota mówił o chęci posiadania dziecka już w 2017 roku w wywiadzie dla „Newsweeka”. Wyznał wówczas, że miał nawet propozycję od znajomej, która chciała urodzić mu potomka.

Jego kontrowersyjne wypowiedzi nie wszystkim w internecie przypadły do gustu. Tymczasem pisarz i publicysta Rafał Ziemkiewicz ogłosił, że znalazł sposób na pokonanie byłego prezydenta Słupska.

Najlepszym sposobem zwalczania Roberta Biedronia jest po prostu dać mu mówić do woli – napisał Ziemkiewicz na swoim Twitterze.

Zobacz także
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek myśleli o dziecku. Czy gejowska para zdecyduje się na adopcję?
Robert Biedroń i Krzysztof Śmiszek myśleli o dziecku. Czy gejowska para zdecyduje się na adopcję? Fot: Jan BIELECKI/East News
Czytaj także