18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To może być koniec Wiosny

Biedroń oskarżony o znęcanie się nad dzieckiem

17.04.2019  22:07
Robert Biedroń i jego mroczna przyszłość - Wiosna w sondażach szykuje się na zimę?
Robert Biedroń i jego mroczna przyszłość - Wiosna w sondażach szykuje się na zimę? Fot: RAFAL OLEKSIEWICZ/REPORTER/East News

Robert Biedroń i jego partia Wiosna mogą stracić poparcie w sondażach. Ukochany Krzysztofa Śmiszka, deklarujący już że wygra wybory, otrzymał właśnie potężny cios. Wróciła stara sprawa sądowa.

Robert Biedroń był pewien, że zostanie premierem, ale chyba za wcześnie otworzył szampana. Jak podaje „Super Express”, 19 lat temu gej-polityk walczył ze swoją matką Heleną w sądzie. Oskarżyła go, że znęcał się nad nią i swoim młodszym o 6 lat bratem Krzysztofem. Usłyszał zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania, ale postępowanie zostało umorzone.

Biedroń ma kłopoty - przegra wybory?

Kto wyciągnął brudy z przeszłości byłego prezydenta Słupska? SE.pl pisze, że nieoficjalnie mówi się o znanym adwokacie, który ma powiązania z Platformą Obywatelską i Koalicją Europejską.

Helena Biedroń już nie prowadzi wojny z synem. W wywiadzie dla „Super Expressu” wyznała, że gdy pozwała Roberta, w ich domu rozgrywało się piekło. Wspomina, że chciała chronić dzieci przed mężem.

Przykro mi, że razem z mamą musimy teraz publicznie rozgrzebywać najtrudniejsze wspomnienia - napisał Robert Biedroń w oświadczeniu przesłanym „Wirtualnej Polsce”.

Zawsze kochałem i kocham moja mamę i nigdy bym jej nie skrzywdził. To najważniejsza osoba w moim życiu – zarzeka się Biedroń w „Super Expressie”.