18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pinokio z Wiosny?

Biedroń znowu skłamał. To już śmiszki z wyborców

30.06.2019  12:05
Robert Biedroń nie zawsze mówi prawdę, ale często kłamie
Robert Biedroń nie zawsze mówi prawdę, ale często kłamie Fot: Facebook.com/Robert Biedroń

Robert Biedroń to niezły kłamczuch. Już jako prezydent Słupska nie mówił prawdy w sprawie likwidacji straży miejskiej. Jako lider partii Wiosna dopiero się rozkręca. Gdyby był Pinokiem, miałby wyjątkowo długi nos.

Robert Biedroń lubi obiecywać. Najpierw w kampanii zapewniał jak wiele pieniędzy wyda Wiosna, gdy wygra wybory, chociaż nie wyjaśnił skąd weźmie tak gigantyczne środki. Zapewniał też, że gdy zdobędzie mandat europosła w wyborach, to go nie przyjmie. Nastąpił „zaskakujący” zwrot akcji i Biedroń mandatu oddać nie chce. No cóż, gigantyczne zarobki europosłów są bardziej kuszące niż godność i prawdomówność.

Wiosna i Koalicja Europejska razem?

Biedroń się rozkręca. Zapewniał jeszcze niedawno, że partia Wiosna do żadnej koalicji wchodzić nie będzie, a szczególnie nie zbrata się z Grzegorzem Schetyną. Jego ukochany Krzysztof Śmiszek nazywal nawet lidera PO „konserwą”. Jak się można było spodziewać, Wiosna może dołączyć do Koalicji Europejskiej…

Jak podaje radiozet.pl, Wiosna upoważniła Biedronia do rozmowy z Koalicją Europejską w wyborach parlamentarnych. Lider ugrupowania wyjaśnił, że wspólny start w wyborach ma być sposobem na powstrzymanie PiS.

Mam nadzieję w najbliższych dniach spotkać się z liderami Koalicji Europejskiej - PO, Nowoczesnej i PSL, m.in. z Grzegorzem Schetyną, żeby rozmawiać o tym jak połączyć opozycję, jak doprowadzić do tego, żebyśmy nie stali tylko przed wyborem jak bardzo opozycja przegra, ale żebyśmy stanęli w końcu przed szansą jak bardzo opozycja wygra. Wszystkie ręce na pokład - powiedział Robert Biedroń. (radiozet.pl)

Przeczytaj więcej
Komentarze