18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Poseł PiS atakuje: Biedroń i Wiosna chcą unicestwienia narodu!

Redakcja
06.02.2019  13:55
Rzońca z PiS atakuje Wiosnę i Biedronia
Rzońca z PiS atakuje Wiosnę i Biedronia Fot: STEFAN MASZEWSKI/REPORTER

Poseł PiS z Jasła - Bogdan Rzońca - oskarża Roberta Biedronia i jego partię o zamach na polski naród. Założyciela Wiosny nazywa "Bie-DRANIEM".

Robert Biedroń w niedzielę ogłosił nazwę swojej nowej partii - Wiosna - i podał pierwsze szczegóły programu wyborczego. Szybko okazało się, że jego założenia nie podobają się wielu prawicowym politykom.

Politycy PiS krytykują Biedronia

Krystyna Pawłowicz na przykład porównała Biedronia do Fidela Castro, a Patryk Jaki orzekł, że polityk ze Słupska chce wprowadzić do Polski "mody z zachodu", przed którymi koniecznie trzeba kraj chronić. Teraz dołączył do nich kolejny polityk z ramienia PiS - Bogdan Rzońca.

Bogdan Rzońca nazywa Biedronia DRANIEM

Poseł z Jasła na temat działalności Roberta Biedronia wypowiedział się na Facebooku. Stwierdził, że program Wiosny jest antynarodowy, a jej założyciel planuje zamach na polski naród. Na koniec nazwał swojego politycznego przeciwnika draniem, a właściwie "Bie - DRANIEM".

Partia Biedronia jest antynarodowa, chce unicestwienia narodu polskiego poprzez aborcje do 12 tygodnia życia i jest antygospodarcza, bo chce likwidacji polskich kopalń czyli zniszczenia polskiego systemu energetycznego, który oparty jest na węglu. STOP Bie - DRANIOM

Tymczasem okazuje się, że Wiosna Roberta Biedronia już może liczyć na ogromne, kilkunastoprocentowe poparcie obywateli. W ostatnim sondażu politycznym potencjalni wyborcy dali jej bardzo mocne, trzecie miejsce!

Czytaj także