18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

polityk próbuje się wybielić

Cimoszewicz potrącił rowerzystkę. Przeprasza, a TVP ma na niego haka

06.05.2019  12:41
Włodzimierz Cimoszewicz potrącił rowerzystkę
Włodzimierz Cimoszewicz potrącił rowerzystkę Fot: Jan BIELECKI/East News

Polityk KE Włodzimierz Cimoszewicz spowodował wypadek i potrącił rowerzystkę. Teraz przeprasza i tłumaczy się, że to przez poważną chorobę.

Były premier i dawny minister sprawiedliwości, a dziś "jedynka" Koalicji Europejskiej w wyborach do Parlamentu Europejskiego spowodował wypadek w Hajnówce. Polityk potrącił przejeżdżającą rowerem przez pasy 70-latkę.

Według nieoficjalnych doniesień "Super Expressu", poszkodowana ma pękniętą kość strzałkową i liczne otarcia. Do szpitala odwiózł ją sprawca wypadku.
Sprawę bada podlaska policja i prokuratura, tymczasem sam Cimoszewicz postanowił wydać oświadczenie, w którym tłumaczy się z zajścia i wyznaje, że jest poważnie chory.

Cimoszewicz przeprasza po wypadku

Polityk jeszcze w sobotę postanowił wytłumaczyć się z wypadku. Winę za zdarzenie zrzuca częściowo na warunki atmosferyczne i złe samopoczucie.

Wyrażam ubolewanie z powodu tego zdarzenia i szczególne współczucie poszkodowanej. Jest mi bardzo przykro z powodu tego niefortunnego wydarzenia w dnu jej urodzin. Pewnym usprawiedliwieniem był fakt jazdy pod słońce - napisał w oświadczeniu dla Onet.pl. - Nie wykluczam również, ze bolesna dla mnie informacja sprzed dwóch dni o wykryciu u mnie choroby nowotworowej mogła mieć wpływ na moje samopoczucie - dodał.

TVP ma haka na Cimoszewicza?

Podczas gdy polityk Koalicji Europejskiej próbuje wybielić się po wypadku, TVP szykuje na niego bat. Okazuje się bowiem, że Cimoszewicz kierował autem, które nie posiadało wymaganych do jazdy uprawnień.

Były premier Włodzimierz Cimoszewicz, który w sobotę potrącił rowerzystkę, nie posiadał ważnych badań technicznych swojego samochodu - powiedział TVP Info nadkomisarz Tomasz Krupa.

Przeczytaj więcej
Komentarze