18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Macierewicz nie zostawi go na lodzie

Co będzie robił Misiewicz na wolności? Znamy jego plany

30.06.2019  15:01
Bartłomiej Misiewicz na wolności - czy szybko znajdzie nową pracę?
Bartłomiej Misiewicz na wolności - czy szybko znajdzie nową pracę? Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Bartłomiej Misiewicz, czyli pupil Antoniego Macierewicza, wpłacił 100 tys. złotych poręczenia majątkowego i wyszedł z aresztu. Jego prawnik ujawnił, co „Miś” będzie robił na wolności.

Bartłomiej Misiewicz bryka już na wolności. To już nie ten „Miś” co kiedyś, zapomnijcie o uroczej pyzatej twarzy. Schudł kilkanaście kilogramów i najwyraźniej więzienna dieta, bogata w mielone i panierowaną mortadelę, mu nie służyła. Jest też bogatszy duchowo. Jak to Miś, nawet w więzieniu trafiła mu się super fucha, bo był tam bibliotekarzem.

„Wirtualna Polska” skontaktowała się z adwokatem Misiewicza. Mecenas Luka Szaranowicz opowiedział jak niezwykłą przemianę przeszedł jego klient. Zdradził, że Misiewicz będzie teraz odpoczywał i opalał się poza Warszawą. Poza tym, teraz "zupełnie inaczej patrzy na świat".

Zarzuty dla Misiewicza

Znając Misiewicza to długo nie pozostanie bezrobotny. Były rzecznik MON ma niebywały talent do zdobywania ciepłych posadek. Istnieje jednak możliwość, że wróci do pracy jako więzienny bibliotekarz, bo wciąż jest podejrzany o wykorzystywanie swoich znajomości w instytucjach państwowych i zarobienie na tym kilkudziesięciu tysięcy złotych. Miał też narazić Polską Grupę zbrojeniową na szkody w wysokości prawie pół miliona złotych.

Jesteśmy pewni, że Antoni Macierewicz nie zostawi swojego ulubieńca na lodzie. Wspierał go i usprawiedliwiał już wielokrotnie, a także ufa mu, bo Miś ma dobrą opinię u Rydzyka.

Chcę przypomnieć, jak skutecznie działał w sprawie CEK NATO pan Misiewicz, jak skutecznie działał w sprawie dramatu smoleńskiego, organizując zespół parlamentarny, jak skutecznie działał w wielu innych kwestiach, np. w sprawie SKOK Wołomin, gdzie był jedną z tych osób, która broniła SKOK-ów przed mafią WSI. Z tego punktu widzenia jest człowiekiem zasłużonym i w sposób nieuczciwy atakowanym - mówił jakiś czas temu Macierewicz o Misiewiczu. (tvp.info)

Przeczytaj więcej
Komentarze