18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Co je Krystyna Pawłowicz? Zdradziła sekret swojej diety

Redakcja
22.02.2019  10:44
Krystyna Pawłwowicz (Prawo i Sprawiedliwosć) to nie tylko słynne jedzenie sałatki w Sejmie, ale tez mielone z patelni. Kebab to danie, którego nie jada.
Krystyna Pawłwowicz (Prawo i Sprawiedliwosć) to nie tylko słynne jedzenie sałatki w Sejmie, ale tez mielone z patelni. Kebab to danie, którego nie jada. Fot: AGENCJA SE/East News

Krystyna Pawłowicz to nie tylko słynna sałatka w Sejmie. Posłanka PiS na Twitterze zdradziła kilka sekretów swojej diety.

Zastanawialiście się kiedyś co lubi przekąsić Krystyna Pawłowicz? Na pewno gustuje w sałatkach, co widziała cała Polska. Na pewno nie jest wegetarianką lub weganką. Lubi mięso, a w kuchni jest patriotką

 

Na Twitterze pojawił się post, w którym jeden z internautów opublikował zdjęcie kotletów mielonych. Skomentowała go sama Krystyna Pawłowicz. Przyznała, że uwielbia kotlety mielone. Najlepsze jej zdaniem są „takie prosto z patelni”.

Jeśli będziecie chcieli kiedyś zaprosić Krystynę Pawłowicz na obiad, nie proponujecie jej kebabów. Okazało się, że posłanka nigdy tej potrawy nie jadła, czym pochwaliła się na Twitterze. Jej zdaniem nie powinno się zachwalać tego typu jedzenia, bo nie jest to polska kuchnia.

pawłowicz mielone

Tak je Krystyna Pawłowicz:

logo Tu się dzieje