18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Od razu duże wyzwanie

Dawno niewidziana Kinga Duda powraca

12.06.2019  14:45
Dawno niewidziana Kinga Duda powraca
Dawno niewidziana Kinga Duda powraca Fot: Tomasz Urbanek/East News

Kinga Duda powraca! Chociaż dawno nikt o niej nie słyszał i nikt jej nie widział - to teraz dziewczyna razem z rodzicami poleciała na bardzo ważne spotkanie. 

Kinga Duda jest jedną z bardziej tajemniczych osób w naszym kraju. Córka prezydenta Andrzeja Dudy najpierw brała czynny udział w jego kampanii prezydenckiej, by potem usunąć się w cień.

Kiedy Andrzej Duda startował w wyborach prezydenckich - u jego boku zawsze mogliśmy znaleźć żonę Agatę oraz córkę Kingę. Obie panie zwracały na siebie uwagę nienagannym wyglądem. W tamtym momencie wielu panów zostało oczarowanych wyjątkową urodą córki ówcześnie przyszłego prezydenta. 

Kinga Duda w USA

Potem jednak Kinga Duda skupiła się na sobie. Rodzice dobrze zadbali o jej prywatność bowiem o dziewczynie naprawdę niewiele wiadomo, mimo tego, że wzbudza ogromne zainteresowanie.

Dawno niewidziana zdecydowała pojawić się w publicznej świadomości... znienacka! Według doniesień Faktu, polska prezydentówna weźmie udział w spotkaniu jej rodziców z prezydencką parą USA. 

Podczas spotkań prezydenci mają rozmawiać o zwiększeniu obecności wojsk amerykańskich w Polsce, planowane jest również podpisanie porozumienia w tej sprawie. 

Trzeba przyznać, że Kinga wie, z czego w byciu córką prezydenta korzystać, a z czego nie. Wizyta w Stanach Zjednoczonych to zdecydowanie dobry benefit z zajmowanej przez siebie pozycji. Podobnie postąpiła, kiedy mogła poznać papieża Franciszka.

Grzegorz Galazka/EAST NEWS

Obecność Kingi w USA była utrzymywana przez Kancelarię Prezydenta w ścisłej tajemnicy. 

Czytaj także