18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Polska płacze, PiS świętuje

Dobre wieści dla PiS. Kaczyński skacze z radości?

Wojciech Kozicki
06.09.2023  19:35
Wybory 2023 i Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Poparcie dla PiS i KO rośnie
Wybory 2023 i Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Poparcie dla PiS i KO rośnie Fot: Piotr Molecki/East News

Ukazał się nowy sondaż Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24. Gdyby wybory odbyły się w najbliższą niedzielę PiS odniosłoby wielki sukces. Jarosław Kaczyński dzisiaj nie zaśnie z radości? Ręce na kołdrę, prezesie!

Wybory 2023 i nowy sondaż. Poparcie dla PiS rośnie? Jak wynika z najnowszego sondażu Kantar dla "Faktów" TVN i TVN24, gdyby wybory parlamentarne 2023 odbyły się w najbliższą niedzielę, wygrałoby je PiS z kilkupunktową przewagą nad KO. Jarosław Kaczyński przebiera nóżkami z radości?

Nowy sondaż Kantar. Poparcie PiS wysokie, Kaczyński szczęśliwy

Sondaż wyborczy wprowadza sporo zamieszania na politycznej scenie. Gdyby w najbliższą niedzielę Polacy ruszyli do urn, do Sejmu z zadyszką weszliby również przedstawiciele Konfederacji (9 proc.), Trzeciej Drogi, czyli sojuszu Polski 2050 i PSL (8 proc.) oraz Lewicy (6 proc.). 7 proc. badanych nie wie na który komitet zagłosować.

PiS z koalicjantami mogą liczyć na 37% głosów. Koalicja Obywatelska została wskazana przez 31 proc. ankietowanych. Czyżby zadziałał efekt Giertycha?

Skąd tak wysokie poparcie dla PiS? Czyżby Jarosław Kaczyński przekonał Polaków obiecując „mega armię” w Polsce? A może Polacy uwierzyli w obietnicę lepszego jedzenia w szpitalach?

Nowy sondaż wyborczy Kantar dla TVN i TVN24:

  • PiS - 37 proc.
  • KO - 31 proc.
  • Konfederacja - 9 proc.
  • Trzecia Droga (Polska 2050 + PSL) - 8 proc.
  • Lewica - 6 proc.
  • inny komitet - 2 proc.
  • nie wiem/trudno powiedzieć/odmowa odpowiedzi - 7 proc.

Dziękujemy za przeczytanie artykułu do końca. Bądź na bieżąco! Polub naszą stronę na Facebooku

logo Tu się dzieje