18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Guma niezgody

Dogryzanie, złośliwości i... guma do żucia. Muniek spiera się z Kukizem

03.06.2019  21:22
Dogryzanie, złośliwości i... guma do żucia. Muniek spiera się z Kukizem
Dogryzanie, złośliwości i... guma do żucia. Muniek spiera się z Kukizem Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

W Kropce nad i pojawili się Paweł Kukiz i Muniek Staszczyk. Między panami rozgorzała zażarta dyskusja. Show zdominowała zaś... guma do życia.

Monika Olejnik, widzowie Kropki nad i oraz prawdopodobnie większość internautów łapie się za głowę po dzisiejszej rozmowie Pawła Kukiza z Muńkiem Staszczykiem. Muzycy prowadzili ze sobą dialog zażarty, ostry, pełen złośliwości i... nieoczekiwanych zwrotów akcji! Do tego pojawiła się na pierwszym planie... guma do żucia, która rozsierdziła internautów.

Muniek punktuje Kukiza

Motywem przewodnim rozmowy był zbliżający się 4 czerwca. Nie zabrakło jednak odniesień do innych spraw, które najwyraźniej wciąż obu panom leżą na wątrobie. 

Wielu ludzi ci zaufało, ja głosowałem na przykład na ciebie na prezydenta. Ale ucichłeś. Dlaczego taki cichy jesteś? — pytał Muniek Staszczyk Pawła Kukiza w Kropce nad i na antenie TVN24.

Kukiz, najwyraźniej próbując się bronić przez zarzutami, przeszedł do defensywy. Gdy Muniek stwierdził, że Grzegorz Schetyna to dla Pawła Kukiza "kumpel" ten odparł: 

Twoim kumplem jest na przykład czołówka disco-polo 

Widać było, że polityk ratował się w panice, a Muńka trudno było wybić z rytmu. Nie peszył się również kontrami Kukiza. Dodał jeszcze, że liderowi Kukiz'15 bliżej do PiS-u niż do Koalicji Europejskiej, ów jednak uparcie i dość tradycyjnie dla siebie twierdził, że jemu do jednych i drugich jest daleko, a blisko mu wyłącznie do demokracji, której w Polsce jego zdaniem nie ma. 

Guma niezgody

Widzom programu udzielił się klimat ostrej dyskusji między dwoma gośćmi Moniki Olejnik, a część z nich zirytowała się zachowaniem Muńka. Momentalnie też zostało mu wytknięte, że w studiu żuł gumę.

Komentowali to również użytkownicy Facebooka.

Muniek gwiazda? A jego zachowanie! Wstydź się człowieku! To nie scena!!! - pisał jeden z internautów.

Czy ten Pan może przestać żuć gumę....co to za kultura!!! Sorry brak kultury... chamstwo - twierdził ktoś inny.

Część internautów stwierdziła ostatecznie, że tak czy siak to właśnie Staszczyk wyszedł z tego słownego starcia zwycięsko. Punktował Kukiza raz za razem tak, że bardzo ciężko było mu się z tego ostrzału zdań wybronić. 

Brawo Muniek   pięknie odpowiadasz na te bzdury Kukiza - twierdził jeden z widzów.

Powinniśmy się teraz spodziewać Muńka w polityce? 

Przeczytaj więcej
Komentarze