18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ona wie

Figurska poległa w wyborach. (Nie)wierna kandydatka PiS wieszczy w spisek

30.05.2019  14:43
Figurska poległa w wyborach. (Nie)wierna kandydatka PiS wieszczy w spisek
Figurska poległa w wyborach. (Nie)wierna kandydatka PiS wieszczy w spisek Fot: Dominika Chorosińska/Facebook

Dominika Chorosińska-Figurska startowała do Parlamentu Europejskiego z list PiS. Reklamowała się hasłem "Rodzina sercem Europy" i z hasłem tym poległa. Teraz tłumaczy, dlaczego.

Gwiazda prawicowych mediów, a kiedyś też "M jak Miłość", postanowiła zająć się polityką i wystartowała w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Dominika Chorosińska-Figurska swoją kampanię prowadziła pod hasłem "Rodzina jest Najwazniejsza", a w europarlamencie zamierzała walczyć o prawdziwe, chrześcijańskie wartości. Zdaje się jednak, że dla wyborców była mało wiarygodna (kilka lat temu wdała się w burzliwy romans, zdradziła męża, a kochanek spłodził jej syna, co nie przeszkodziło jej zostać twarzą kampanii "Wierność Jest Sexy") bo w wyborach przegrała z kretesem.

Chorosińska wie, czemu nie zdobyła mandatu

Do Brukseli Chorosińska-Figurska nie pojedzie. Nie widzi w tym jednak swojej winy - ona wszystko zrobiła dobrze. Przegrała, bo ktoś uknuł przeciw niej spisek i postanowił ją zniszczyć!

Dlaczego ktoś chciałby zaszkodzić uroczej działaczce PiS? Figurska twierdzi, że to zemsta za sprzeciwienie się "seksualizacji dzieci". Aktorka była bowiem jedną z tych, którzy głośno krzyczeli, że edukacja seksualna uczniom może tylko zaszkodzić.

To przykre... Tym bardziej, że dotyczą (komentarze - red.) mojego życia prywatnego sprzed wielu lat. Ale tak naprawdę są zemstą za moje wystąpienia publiczne przeciw pornoskandalowi w jednym z polskich teatrów czy przeciw seksualizacji dzieci w szkołach. Przecież wszystko zaczęło się dzień po ogłoszeniu przeze mnie startu w wyborach - wyznała w rozmowie z "Super Expressem".

Aktorka przy okazji po raz kolejny zapewniła, że zdradzanie mężna umocniło jej miłość do niego. Przy okazji stwierdziła, że jest wojowniczką, bo - choć niewierna - walczyła o związek!

Rzeczywiście wiele lat temu nasze małżeństwo było bliskie rozpadu. Dzięki temu zrozumieliśmy, że o małżeństwo i rodzinę trzeba walczyć. Trzeba być wojownikiem i to na co dzień! Najlepsze, co możemy dać naszym dzieciom, to świadomość, że rodzice kochają siebie nawzajem - powiedziała.

Przeczytaj więcej
Komentarze