18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

to by było na tyle

Trump olał Polskę? Huragan spadł mu z nieba

30.08.2019  09:16
Trump olał Polskę? Huragan spadł mu z nieba
Trump olał Polskę? Huragan spadł mu z nieba Fot: Shutterstock

Wielkie przygotowania i nadzieje na wizytę Donalda Trumpa spełzły na niczym. Prezydent USA przyjazd do Polski odwołał. Politycy PiS tłumaczą, że nic się nie stało. A z Waszyngtonu docierają niepokojące wieści.

Od tygodnia w polityce zagranicznej mówiło się niemal tylko o jednym - nasz wspaniały "przyjaciel", wielki Donald Trump, nadzieja polityków PiS, odwiedzi Polskę. Przyszedł piątek i jest klops. Prezydent USA wizytę odwołał.

Trump

Wielkie nadzieje PiS umarły, więc politycy zawzięcie trzymają się wytłumaczenia, jakie Trump przedstawił anulując wyjazd - wszystko przez huragan.

Jeszcze przyjedzie. Chyba

Kolejni "wielcy" partii rządzącej przekonują, że wizyta nie jest odwołana, tylko przełożona, a Trump musi być u siebie, gdy we Florydę uderzyć może niszczycielski żywioł. Głos w sprawie zabrała między innymi nasza ulubiona Krystyna Pawłowicz.

Tymczasem okazuje się, że huragan może być tylko "szczęśliwym" zrządzeniem losu. Jak donosi "The Washington Post", Trumpowi się po prostu... nie chciało.

Po tym, jak wrócił z Francji, był ponoć negatywnie nastawiony do kolejnej wizyty w Europie. Już od poniedziałku w Białym Domu miały trwać zażarte dyskusje na temat tego, czy do Polski jechać, czy się z domu nie ruszać. I choć huragan faktycznie nad Florydę nadciąga i faktycznie, jest ogromnym zagrożeniem dla stanu, jest przy okazji, najprawdopodobniej, zwyczajną wymówką.

Trump
Przeczytaj więcej
Komentarze