18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dotacja dla TVP. Telewizja dostanie 42 miliony złotych

Redakcja
03.01.2019  11:41
Prezes Jacek Kurski świętuje? TVP i "Sylwester Marzeń" to gwiazdy i wielka oglądalność, a teraz dostanie pieniądze z Unii Europejskiej. Startuje digitalizacja
Prezes Jacek Kurski świętuje? TVP i "Sylwester Marzeń" to gwiazdy i wielka oglądalność, a teraz dostanie pieniądze z Unii Europejskiej. Startuje digitalizacja Fot: Facebook.com

 Prezes Jacek Kurski dopiero pochwalił się, że „Sylwester Marzeń” miał gigantyczną oglądalność, a już może otwierać kolejnego szampana. TVP dostanie dotację z Unii Europejskiej. Telewizja otrzyma 42 miliony złotych.

Dla tych, którzy zmartwili się, że dotacja z UE może być przeznaczona na efekty specjalne w „Koronie Królów” (konna pogoń Aldony), uspokajamy. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, 40 milionów złotych z dotacji zostanie przeznaczone na digitalizację i rekonstrukcję OTV materiałów z archiwów regionalnych ośrodków TVP. Zdecydowały tak Ministerstwo Cyfryzacji i Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

ZOBACZ TEŻ: Naga scena w "Koronie Królów". Znana aktorka bez ubrania [WIDEO]

Materiały archiwalne po digitalizacji będą dostępne na antenie TVP3. Będzie się można z nimi zapoznać także na VOD.tvp.pl.

Czy otrzymanie unijnej dotacji przez TVP to jeden z powodów, dlaczego z programu „Minęła 20” wyleciał Wojciech Cejrowski? Spalił na wizji flagę Unii Europejskiej i obrażał Jarosława Kaczyńskiego.

ZOBACZ TEŻ: "Sylwester Marzeń" TVP w Zakopanem - gwiazdy mają szokujące stawki za koncert

Jacek Kurski śpiewa:

Jacek Kurski o muzyce disco polo w TVP:

Przeczytaj więcej
Komentarze