18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dał niejeden mandat, teraz sam go potrzebuje

Gwiazda Big Brothera chce być posłem. Partia potwierdza

Wojciech Kozicki
02.08.2019  14:16
Janusz Dzięcioł z Big Brothera wraca do polityki?
Janusz Dzięcioł z Big Brothera wraca do polityki? Fot: Facebook

Pierwsza edycja Big Brothera z 2001 roku przyniosła sławę kilku osobom. Chociaż zwycięzca Janusz Dzięcioł pozornie pozostał w cieniu, nadal odnosił sukcesy i robił karierę. Strażnik Miejski być może będzie sam tworzył prawo, bo podobno chce być posłem.

Janusz Dzięcioł wygrał Big Brothera, a teraz chce zwyciężyć w wyborach parlamentarnych. Onet podaje informację o jego kandydaturze, chociaż sam zainteresowany jeszcze tych rewelacji oficjalnie nie potwierdził. Jednocześnie nie wykluczył takiej możliwości. Mówi się, że miałby dołączyć do PSL. Eugeniusz Kłopotek miał powiedzieć, że Dzięcioł wystartuje w okręgu toruńskim na pozycji nr 3.

Dzięcioł dodał, że współpracował już kiedyś z posłami tej partii oraz z rolnikami. Był również posłem PO, gdy dostał się do Sejmu w 207 roku. W 2014 roku chciał zostać prezydentem Grudziądza (był tam radnym), ale odniósł porażkę.

Janusz Dzięcioł był takim samym posłem, jak uczestnikiem "Big Brothera" - nie rzucał się w oczy, nie był bohaterem afer i skandali, nawet nie wypowiadał się za często w mediach. - natemat.pl opisuje jego pracę w Sejmie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej