18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma imprezy

Dziś 70-te urodziny Kaczyńskiego. To dla niego smutny dzień

18.06.2019  09:01
Dziś 70-te urodziny Kaczyńskiego. To dla niego smutny dzień
Dziś 70-te urodziny Kaczyńskiego. To dla niego smutny dzień Fot: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

70-te urodziny wydają się być świetnym powodem do świętowania. Jarosław Kaczyński jednakże wcale nie cieszy się ze swojego jubileuszu. 

Dla Jarosława Kaczyńskiego dzisiejszy dzień wcale nie jest wesoły. W każde swoje urodziny prezes PiS od kilku lat robi to samo - niewiele ma to wspólnego ze świętowaniem. 

Jarosław Kaczyński nie świętuje urodzin

Jarosław Kaczyński w 2010 roku stracił swojego brata bliźniaka - Lecha Kaczyńskiego. Jak wszyscy wiemy, polski prezydent zginął w katastrofie smoleńskiej. Od tego momentu serce prezesa PiS zatruła gorycz.

Urodziny nie kojarzą mu się z niczym miłym, w końcu przez całe życie to było wspólne święto jego i Lecha. Teraz odczuwa on wyłącznie pustkę zamiast radości. 

Co roku w dniu urodzin Kaczyński jedzie na grób swojego brata do Krakowa. 

Trochę jest to zrozumiałe, że pan prezes od tragicznej śmierci prezydenta Lecha Kaczyńskiego nie lubi obchodzić urodzin. Wcale się temu nie dziwię. Pan prezes i tym razem będzie spokojnie przeżywał ten dzień - wyjaśniał w rozmowie z Super Expressem Adam Lipiński.

Dziś wieczorem w Katedrze odbędzie się uroczysta msza w intencji zmarłego tragicznie prezydenta. Oczywiście, Jarosław Kaczyński będzie na niej obecny. 

Nie będzie kwiatów i życzeń z okazji okrągłej rocznicy urodzin. Będzie zaduma i smutek. 

Przeczytaj więcej
Komentarze